Як вибрати сонячні батареї

12-2-2019
Картинки по запросу Як вибрати сонячні батареї


Все частіше при зведенні приватного будинку, їх власники замислюються про альтернативному варіанті джерела електроенергії. І в більшості випадків вибір зупиняється на сонячних батареях. Адже зараз такі пристрої для будинку випускаються з різною потужністю Вт. Але крім потужності таких пристроїв, при виборі сонячних батарей необхідно враховувати і ряд інших не менш важливих параметрів.

В першу чергу при виборі на сайті по ссылке сонячних батарей і всіх комплектуючи до них елементів, слід брати до уваги кліматичні характеристики місцевості, де безпосередньо будуть встановлені ці батареї. Від цього критерію безпосередньо залежить кількість збираної акумулятором сонячної енергії. Чим більше сяйва буде над будинком і відповідно батареєю, тим більше буде зібрано сонячної енергії. Тому, перш ніж вибирати тривалість заряду сонячної батареї, слід з’ясувати чи підходить місцевість, де розташований будинок, для установки такого пристрою.

Він залежить в першу чергу від використовуваних в такому пристрої фотоэлектронных елементів. Так, у сонячних батареях можуть використовуватися полікристалічні або ж монокристалічні кремені. Саме від того, які з цих елементів присутні в сонячних батареях, залежить довговічність виробу, ККД і її вартість. Кращими характеристиками володіють сонячні батареї, виготовлені із застосуванням монокристалічного кремнію. Так як даний вид матеріалу відрізняється не тільки особливою стійкістю до різного роду агресивних впливів, але і ККД, збільшення якого може доходити до 20%.

Слід знати, що чим товще використовувані в пристрої фотоелектричні елементи, тим довше будуть функціонувати присутні в ньому електрони. А ось товщина присутньої фольги впливає лише на вартість виробу. Також не менше уваги потрібно приділити і поверхні скла. Найкраще віддавати перевагу текстурованою поверхні.
У цьому випадку потужність вхідного опромінення гарантовано зросте на 15%. Так, підбір та встановлення сонячних батарей має свою нюанси. Але якщо з вибором такого пристрою можна визначитися самостійно, то ось подальшу установку краще довіряти фахівцям. Адже крім оптимального місця для його установки, необхідно правильно вибрати кут її нахилу.