Як вибрати спортивну пляшку для води

5-28-2019

Как выбрать спортивную бутылку для воды
Вкажіть ваш номер телефону та ім’я. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Також хочемо вам порекомендувати спортивная бутылка для воды
Під час активних занять спортом або значних фізичних навантажень потрібно вчасно відновлювати водний баланс в організмі. Тому спортсмени носять з собою спеціальну ємність – спортивну пляшку. В неї заливають фруктову воду, протеїнові коктейлі або корисні трав’яні настоянки. А якщо хочете купити спортивний пляшку для води в Україні – гортайте наш каталог.
Купити спортивний пляшку для води – причини. У складі пластику фабричної тари можуть бути шкідливі речовини, що потрапляють у вміст пляшки. Пластикова тара розрахована на одноразове використання і не передбачає тривалої експлуатації. Спортивна пляшка для води міцніше звичайної пластикової. У неї зручне місце для наливання напоїв. У багатьох моделей є спеціальний ремінець з допомогою якого посудину кріплять до пояса, рюкзаку, спорядження. У питних пляшок для спорту є спеціальні герметичні кришки з клапаном. Це дає можливість отримати доступ до вмісту, не знімаючи кришку повністю та надійно захищає речі в сумці від протікання. Якщо є пляшка для спортзалу, відпадає потреба щоразу купувати новий напій в магазині. Ви просто наливаєте воду, будь-який інший напій і йдете на тренування.
Спортивна пляшка – шейкер застосовується для приготування коктейлів і живильних напоїв. Потрібно помістити всі необхідні інгредієнти в ємність і енергійно струснути кілька разів.
Пляшечка має одразу кілька секцій. Конструкція розмежовує вміст і дозволяє змішувати його з допомогою клапана. Заливаючи воду і спеціальний гель, можна пити тільки воду або потягнути за сопло і пити гель.
Спортивні пляшки такого типу компактні, міцні, прості у відході. Деякі моделі виконують роль міні – термоса і зберігають температуру вмісту.
Також існують спеціальні спортивні колби, які використовують для перенесення і споживання живильного гелю.
Як вибрати спортивну пляшку для води.
Спортивні пляшки роблять з металу, пластику, силікону і скла. Оптимальним варіантом у даному випадку вважається пластик. Він міцний, зносостійкий, недорогий і важить менше ніж скло або метал.
Пляшечки для пиття спортивні виробляють в обсязі від 350 мл (дитяча) до майже двох літрів. Пам’ятайте про те, що пляшку потрібно підбирати виходячи з віку і таких параметрів як вага, ріст і рівень фіз підготовки.
Після того, як вибір зроблений, можна купити спортивний пляшку для води з нашого онлайн – каталогу.
Маєте питання – телефонуйте або зв’яжіться з нами іншим зручним для вас способом.
Введіть адресу електронної пошти, яку ви вказували при реєстрації. Ми надішлемо лист з інформацією для відновлення пароля.