Як вибрати ставки на футбол

9-14-2019

Как выбрать  ставки на футбол
Експрес ставки – це один з найпопулярніших видів спортивних пари. Вони дають можливість зірвати по – справжньому великий куш у букмекерській конторі. ru склала інструкцію по заробітку на експресах. Експрес являє собою ставку з кількох подій, які не мають залежності між собою, де коефіцієнти результатів перемножуються. Саме за рахунок цього перемноження і досягається підвищена сума виграшу при вдалому результаті. У той же час експрес несе для гравця підвищені ризики, так як будь-неправильно вгаданий результат стає причиною програшу всій ставки. Процес ставки експресом ні чим не відрізняється від будь-яких інших ставок. Тобто, вам потрібно зайти зі свого аккаунта, на якому є грошові кошти, перейти в лінію ставок, вибрати цікаві види спорту і чемпіонати, після чого розгорнути їх для безпосереднього вибору і формування парі. Вибираємо кілька випадків та оформляємо ставку. Більшість букмекерів у вікні формування ставки пропонує вибрати між ординаром, експресом або системою, при цьому на деяких сайтах результати спочатку підсумовуються в експрес з можливістю перемикання на інший вид ставки. Приклад експрес ставки з трьох подій. Коефіцієнт експреса в сумі становить 3, 64. Ставка виграє в тому випадку, якщо гравець правильно вгадає всі три результату.
Також хочемо вам порекомендувати футбол ставки
Експрес ставки володіють декількома відмінними особливостями. По – перше, з урахуванням підвищеного ступеня ризику, оптимальними коефіцієнтами результатів для включення в ставку є варіанти не вище 1, 8-2. Експреси, що складаються з 10 або більше випадків, практично ніколи не проходять, навіть при використанні невеликих коефіцієнтів. Експерти відзначають, що за рахунок перемноження коефіцієнтів збільшується і маржинальність ставки, що робить парі експрес менш вигідними на тлі ординаров, але це твердження досить спірне, так як більшість успішних гравців користуються експресами і отримують хорошкю прибуток.
Як зробити експрес ставку в букмекерській конторі. В цілому процес укладання парі експрес простий і доступний навіть для гравців, які вперше користуються сайтом букмекерської контори.