Як вибрати Точку доступу Wi-Fi

1-12-2019

Как выбрать Точку доступа Wi-Fi
Компанія Елтекс випускає великий спектр точок доступу Wi – Fi, пропонуючи операторам широкий вибір обладнання для самих різних проектів і завдань.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik-LtAP-mini-LTE-kit.php
При цьому, до точок доступу підключаються звичайні користувальницькі пристрої: смартфони, планшети, ноутбуки. До типовим проектам в даному напрямку відноситься організація Hotspot в публічних місцях або організація захищеної Wi – Fi мережі для співробітників в офісі клієнта.
Обладнання даного типу призначений для організації бездротового зв’язку на великі відстані (від сотень метрів до кількох кілометрів) з використанням спрямованих антен. Наприклад, сюди належать проекти надання послуг на території приватного сектору шляхом розміщення базової станції з секторними антенами на вишці, і встановлення зустрічного клієнтського Wi – Fi обладнання на будинках клієнтів. У рамках напряму Enterprise точки доступу поділяються на класи Indoor (точки доступу для встановлення всередині приміщень) і Outdoor (для установки в умовах агресивного зовнішнього середовища поза приміщеннями). В кожному діапазоні точка має по 3 антени, що дозволяє їй використовувати технологію MIMO 3×3. Точка має на борту високопродуктивний процесор, що дозволяє проводити обробку великих обсягів користувача трафіку. У складі даної моделі присутні 2 GE порти, один з який підтримує технологію PoE . Ethernet порти об’єднані в режимі моста. В результаті можлива схема включення точок доступу ланцюжком. Точка має альтернативний роз’єм живлення 12В. Вона має роз’єми N – type для підключення різних варіантів зовнішніх антен (також по 3 антени на кожен радіо – інтерфейс), а також альтернативний роз’єм живлення 48В. Наступна пара пристроїв в лінійці: WEP – 2ac і її Outdoor аналог – WOP – 2ac.
Ще одна модель точки доступу: WEP – 2ac Smart. Особливістю даної точки доступу є використання антенної решітки для динамічного формування променя сигналу в діапазоні 5ГГц. За рахунок технології Smart точка доступу може формувати вузькоспрямовану діаграму у бік клієнта, підвищуючи тим самим рівень сигналу на прийомі. Як відомо, всередині приміщень за рахунок прохідності сигналу на різних частотах через перешкоди, радіус дії крапки в діапазоні 2, 4ГГц значно вище, ніж у 5ГГц. Тому в далеких точках клієнти, які підключаються в діапазоні 2, 4ГГц можуть отримувати сервіс, а клієнти в 5ГГц відчувають проблеми. Технологія Smart нівелює цю проблему, зрівнюючи радіуси дії точки доступу в 2, 4 і 5ГГц усередині приміщень.
Тому до статей – обладнання зв’язку.