Як вибрати цифрові товари

2-27-2019

Как выбрать цифровые товары
Завдання: реалізувати продаж цифрових товарів. Клієнт відразу після оплати одержує посилання на скачування. Вкрай бажано, щоб отримував не тільки можливість скачати з особистого кабінету (ще питання, чи вийде), але і листом на пошту.
Також хочемо вам порекомендувати флюкс Тров тут
Сам “товар”, швидше за все, буде взагалі на віддаленому сервері або в хмарі, тому клієнту потрібно віддавати саме посилання. У найгіршому варіанті, у якому – небудь текстовому файлі, наприклад.
Чим можна реалізувати, хто підкаже. Поки в голову приходять тільки модулі для продажу серійників, замість яких, по суті, посилання і віддавати клієнту.
Ну і друге питання, щоб не плодити теми.
Чим зручніше реалізувати прийом платежів. Не хочеться на час тестів офіційно морочитися, тому потрібен якийсь агрегатор, який дозволить приймати платежі будь-яким способом (від карти до вебмані), а потім дасть можливість отримані гроші вивести на карту або який – небудь електронний гаманець. Бажано, щоб була можливість зняття комісії “з мене”, а не клієнта.
Ну і, звичайно, потрібен модуль для прийому, який після оплати замовлення і статус буде міняти .
Щодо першого питання, щоб краще зрозуміти: а можливість опенкарта з коробки продавати завантажувані файли не підходить по якомусь параметру. Завантажуєте в адмінці цифрові товари, після оплати вони з’являються в особистому кабінеті користувача для скачування. Відіслати на пошту посилання на скачування або сам файл не складно.
Посилання віддавати в особистому кабінеті теж можна, якщо трохи підкрутити, але навіть без підкручення як раз txt з посиланням можна віддавати.
По другому питанню: рік тому шукав сервіс для прийому всього, крім ВМ (він окремо підключений), але з обов’язковою вимогою прийому платежів для фіз особи. Вибрав Walletone, агрегує все, що потрібно. Відсоток місцями звичайно грабіжницький, але коли була Робокасса, було гірше. Відсоток беруть з мене, для юросіб, по – моєму, можна виставити відсоток для клієнта. Модулі теж є для валлетки на опенкарт.
Для юриків загалом потрібно дізнаватися, але багато хто користується.
Базова можливість незручна, умовно, по парі причин. По – друге, необхідність реєструватися в принципі.
А так людина зайшла, вказав пошту при оформленні замовлення, оплатив, отримав на пошту посилання.
За юрикам поки неактуально в принципі, треба спершу потестить. Просто всі зміни з онлайн. касами мальок внесли корективи, тому треба дивитися, хто зараз зручний в плані роботи )) Треба в сторону Яндекс. Каси глянути, тільки для фізиків. Приймали як юрособа через них платежі на сайті, було зручно.