Як вибрати TV на Android

4-17-2019

Как выбрать TV  на Android
Що краще, смарт тв або андроїд тб. Порівняння недоліків і достоїнств вбудованих смарт тв систем і андроїд тб приставок. Що краще, смарт тв або андроїд тб. Давайте, для початку, коротко розглянемо що таке технологія смарт тв і що таке андроїд.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Смарт тв це певна система, для неї існує невелика кількість додатків, які, в своїй більшості, не мають подальших оновлень. В той же час – Андроїд це світовий гігант який росте, оптимізується, під нього виходить усе більше додатків, з постійними оновленнями. Коло розробників додатків для ос Андроїд постійно зростає і популярність самої системи. В той час, як підтримкою технології смарт тв займається тільки компанія – виробник телевізорів і значно поступається андроїду.
Останнім часом з’явилася велика кількість відгуків про те, що в старих телевізорах з функцією смарт перестав працювати Youtube, що ніколи не сталося б з андроїд тв-тюнера.
Деякі виробники “розумних” телевізорів взяв за основу операційну систему Андроїд і переробив на свій лад. Так, наприклад, на деяких смарт – телевізорах стоїть заборона на використання сторонніх пристроїв, наприклад, якщо ви захочете поспілкуватися по скайпу, то вам доведеться це робити тільки через камеру того ж виробництва, що і телевізор.
Таких проблем у вас не виникне з андроїд смарт боксом, адже на ній використовується “чистий” Андроїд, який дозволить вам підключати до приставки будь-які пристрої абсолютно будь-яких виробників (аэропульты, камери, джойстики, клавіатури та багато іншого), скачувати абсолютно будь-які додатки з Play Market та з просторів інтернету. Порівняємо деякі особливості Смарт ТВ і Андроида1) Пульт управління.
Як пишуть у всіх оглядах – порівняннях вищевказаних технологій . Так, це так, але є одне велике АЛЕ. Прогрес не стоїть на місці і на даний момент випускаються пульти, кнопки яких можна запрограмувати на управління і телевізором та смарт приставкою, наприклад, пульт – аэромышь Rii mini i25, на звороті якого розташована qwerty клавіатура. З допомогою нього ви спростите собі введення при пошуку відео, інформації або при листуванні в месенджерах або соц – мережах. а не будете пересуватися стрілочками до кожної літери на віртуальній клавіатурі. Під час перегляду ip – телебачення, мовлення каналів працює значно швидше, ніж з функцій смарт, з вище описаних причин.
Можливість зв’язати смартфон, телевізор та комп’ютер, а так само можливість управляти телевізором за допомогою смартфона смарт тв вам не дозволить, а ос андроїд впорається з цими завданнями з легкістю.