Як вибрати тюльпани

2-22-2019

Как выбрать тюльпаны
Ви можете відновити пароль або зареєструватись якщо ще не проходили реєстрацію.
Також хочемо вам порекомендувати cvetyvalmaty.kz
Яскраві і ніжні тюльпани з’являються на наших ринках з приходом весни. Багата палітра кольорів цих кольорів вражає різноманітністю відтінків. Є тюльпани, в яких поєднуються кілька кольорів. Вирішивши зробити замовлення квітів, більшість з нас керується зовнішнім виглядом бутонів і мало уваги звертає на колір пелюсток. А адже кольору тюльпанів таять у собі певні значення, про які ми розповімо в цій статті.
Мовою квітів червоні тюльпани означають любовне одкровення, символізують любов. Якщо обранець подарував червоні тюльпани, значить він сподівається на відповідне почуття, а його помисли чисті й глибокі.
Рожевий завжди вважався кольором ніжності. Значення кольору тюльпанів рожевих відтінків в букеті – це натяк на ніжні і трепетні почуття, про які ви вголос поки не наважується сказати. Також рожевий колір – це молодість і її віра в те, що всі перешкоди долаються.
Рожеві тюльпани в букеті кажуть, що палаючої пристрасті в любові ще немає, але є чудові почуття, сповнені мріями і надіями.
Наташі Корольової, практично відразу стали символом довгої розлуки.
Але у людей, які не схильні до стереотипів, букет тюльпанів жовтого кольору асоціюється з радістю, сонцем, процвітанням і удачею. Тюльпани жовтого кольору дарують людям артистичним і творчим, уособлюючи тим самим промені успіху і слави.
Символ кохання – чистого і безтурботним. Тюльпани завжди вчиталися квітами, які приносять велике щастя і удачу.
Вручаючи букет білих тюльпанів, можете озвучити одержувачу: Дивлячись на білосніжні тюльпани, можна відчути неймовірний приплив миру і спокою, так як білий колір також символізує духовність, осяяння і натхнення. При цьому вважається, що чим глибше і багатше колір, тим сильніше почуття. Тому букет тюльпанів бузкового і фіолетового кольору найточніше передасть ваше повагу і відданість адресату. Для ділових партнерів і співробітників бізнес – букет тюльпанів з фіолетовими квітами стане символом довгострокових ділових відносин.
Різноманітні кольори і відтінки тюльпанів можна, як фарби на палітрі художника, змішувати у квітковій композиції і створити букет тюльпанів, що розкриває всі відтінки Вашого настрою.