Як вибрати вдс сервер

5-30-2019

Как выбрать вдс сервер
Для багатьох власників сайтів все ще залишається актуальним питання про те, що краще: VPS або звичайний хостинг. Насправді відповідь більш ніж проста: переходьте на віртуальний виділений сервер в тому випадку, якщо ваш портал виріс настільки, що ні один, навіть самий дорогий тариф, не в силах забезпечити йому стабільну роботу.
Також хочемо вам порекомендувати вдс сервер
Віртуальний виділений сервер спочатку наділений великими можливостями, ніж звичний хостинг.
Великий обсяг оперативної і процесорної пам’яті.
Повна свобода в частині встановлення програмного забезпечення.
Не лімітоване кількість сайтів, фтп – акаунтів, поштових скриньок і баз даних. Вартість VPS хостингу дійсно здається високою, але якщо зважити всі ті можливості, які надаються власнику сайту, стає зрозуміло, що насправді ціна цілком виправдана.
По – друге, необхідність мати як мінімум базові навики системного адміністрування. Без цього, на жаль, вам буде вкрай складно впоратися з настройками VPS сервера та іншими завданнями.
Що стосується переваг віртуального хостингу, то вони також є і їх багато.
Зручна і зрозуміла панель управління, в якій зібрані всі необхідні опції. Навіть якщо ви обираєте найвищий тариф, він все одно обійдеться дешевше, ніж недорогий VPS.
До недоліків віртуального хостингу можна сміливо зарахувати обмежений функціонал, порівняно з VPS, скромні ресурси і всілякі ліміти (кількість розміщених веб – порталів, наприклад).
Як ви бачите, і у віртуального хостингу і оренди VPS є свої сильні і слабкі сторони. Багато в чому якість віртуального виділеного сервера залежить від того, яке обладнання використовують хостинг – провайдер. Саме тому потрібно вибирати перевірені компанії, які не економлять на обладнанні і прагнуть дати своїм клієнтам найкраще.
Крім того, хорошого провайдера відрізняє хороша техпідтримка. Враховуйте цей нюанс при виборі хостера. Також не забувайте, що деякі компанії пропонують тестовий період (віртуальний виділений сервер зазвичай дається не більше тижня), тому рекомендуємо скористатися цим шансом дізнатися VPS “зсередини”.