Як вибрати вертикальні жалюзі

7-28-2019


Для скління і утеплення балконів, які являють собою не тільки склад безхазяйних речей, але і відмінне місце для відпочинку від сімейної суєти, відмінним варіантом захисту від сонця є вертикальні жалюзі на вікна балкона. Взагалі, вибираючи жалюзі для лоджії або балкона, необхідно враховувати кілька факторів.
Також хочемо вам порекомендувати https://nikoss.com.ua/vertikalnyie-zhalyuzi.html
Необхідний рівень затемнення, кількість вільного простору, простота доступу до вікон і естетичні міркування.

Вертикальні жалюзі на балкон є єдино вірним рішенням для балконів, повністю виконані зі скла. Для балконів, виходять на сонячну сторону, краще вибирати жалюзі з затемняющими ламелями, які мають гумові підкладки або підкладки з фольги. Так приміщення не буде сильно нагріватися влітку. Якщо вибирати жалюзі з дизайнерської точки зору, то серед розмаїття матеріалів, кольорів і фактур можна вибрати саме той варіант, який максимально красиво впишеться в інтер’єр будь-якого балкона.
Вертикальні жалюзі на балкон прості у догляді і експлуатації. На них не збирається пил, вони не вбираю бруд, не вигоряють на сонці і не втрачають свій зовнішній вигляд. З їх допомогою дуже просто отримати легкий розсіює світло, що сприяє максимально комфортного освітлення.

Для балконів зі стандартними стеклами краще вибрати стандартні горизонтальні жалюзі з алюмінію або, наприклад, рулонні штори. Так як вертикальні жалюзі на балкон виглядатимуть лише для високих стекол. Горизонтальні жалюзі та рулонні штори не перешкоджають легкому відкриття вікна для провітрювання.
Ламелі для вертикальних жалюзі можуть виготовлятися з пластику, алюмінію, дерева, спеціальних тканин. Є також хвильові жалюзі, які виглядають досить об’ємно, але це вже для особливих цінителів краси.

Вертикальні жалюзі на балкон – це розсіює приємний світло, візуальне збільшення простору балкона, легкість управління рівнем денного освітлення, захист від сторонніх поглядів і витончене доповнення до інтер’єру балкона.