Як вибрати желейні цукерки для дитини

9-28-2018

Ці корисні солодощі готують на основі цукропаточного сиропу. В основі желирующего компонента виступає желатин або агар-агар. Витяжка з водоростей, звичайно, буде більш корисною для організму. Желатин, в сою чергу, як і будь-який виріб з тваринами жирами досить шкідливий. Агар-агар важливий для організму і позитивно впливає на суглоби й судини, ріст волосся і нігтів, загальний стан покривів. Крім цього, склад хороших желейних цукерок наповнений соками і натуральними ароматизаторами. Соки подарують цілий комплекс вітамінів. Хочу порекомендувати купити найсмачніші желейні цукерки на сайті russian fizzy candy

Желейні цукерки

Желейні цукерки містять харчові волокна овочів і фруктів. Такі складові сприяють очищенню організму, виведенню шлаків. На додаток фруктові добавки готові надати цукеркам приємний смак і яскраві кольори. Багато хто вважає, що для досягнення такого красивого кольору необхідні лише штучні барвники. Але це не так. Для яскраво-червоного кольору до складу желейних цукерок потрібно додати соки червоних ягід, жовтий колір досягається морквою, синій виходить за рахунок брусниці і так далі.

Желейні цукерки

Особливості вибору
Перш ніж купити желейні цукерки для дітей, необхідно звернути увагу на такі особливості:

Не варто купувати занадто яскраві цукерки. Натуральні ароматизатори не здатні надати кислотного кольору;
Виражений запах також свідчить про добавку штучної сировини;
При натисканні якісний мармелад не деформується, а швидко повертається в задану форму;
Хороший мармелад не прилипає і не бруднить руки;
Желейні цукерки не повинні нагадувати по консистенції гуму. Вони більш м’які і легко розжовуються.
Желейні цукерки

Дотримуючись таких простих порад можна вибрати дійсно корисну солодкість для своїх дітей. Але, варто не забувати, що завжди важливо знати міру, щоб не зіпсувати зуби. Для малюка 3-х років достатньо однієї цукерки в день. Діти молодшого шкільного віку можуть з’їдати до 5 желейних цукерок.