Як вибрати жіночі кросівки

7-1-2019
Важливо пам’ятати, що спортивна взуття відрізняється від моделей для повсякденного носіння. При заняттях спортом якісні, правильно підібрані кросівки здатні уберегти вас від травм, поліпшити ваші спортивні показники, так і просто зробити тренування більш приємними. Також хочемо вам порекомендувати https://dpbukin.com/

Бігові кросівки мають спеціальної амортизуючою підошвою, яка поглинає удари – особливо в зоні п’ятки, підвищуючи показники і дозволяючи тренуватися довше і ефективніше. Це особливо важливо для професійних і впевнених бігунів – для них розроблена серія Speed.

Взуття для бігу повинна мати добре сгибаемую передню частину і похилий носок. Для бігу по асфальту краще підібрати модель з спеціальної, стійкої до стирання підошвою. Для аматорського бігу і тренувань відмінно підійдуть моделі IGNITE, що забезпечує повернення енергії.

Кросівки для фітнесу – для функціональних тренувань у спортзалі або на відкритому повітрі – мають додаткову підтримку з зовнішньої і внутрішньої сторони, щоб розвантажити гомілковостопний суглоб під час різноспрямованих рухів. Для тренажерного залу слід вибирати більш легкі, «дихаючі» моделі, для занять на вулиці в холодну пору року – з більш щільним верхи.

Взуття для футболу – бутси – вибираються в залежності від того, на якому покритті ви збираєтеся грати у футбол. Бутси бувають шиповані, футзалки (IT – Indoor Training) і стоноги (ТТ – Turf Training). Найбільш універсальними вважаються бутси з маркуванням FG (Firm Ground). У них можна тренуватися як на штучній траві, так і на звичайному трав’яному або жорсткому полі.

Для прогулянок підійде зручна якісна взуття, яка буде поєднуватися по стилю з вашим одягом. Вибирайте моделі по сезону, щоб максимально використовувати всі технологічні переваги сучасної взуття: технології розподілу тепла, кращого зчеплення з поверхнями при різній температурі і оптимальної амортизації. Жіночі кросівки відрізняються від чоловічих не тільки розмірами і кольоровою гамою. Передові фірми – виробники, такі як Пума, враховують різницю анатомії стопи чоловіка і жінки при розробці колодки. Величезний вибір сучасної спортивної взуття дозволяє підібрати моделі для ходьби, для бігу, для високоінтенсивних тренувань, щодня, до джинсів, до шортів або до спортивного костюму.
Хороші моделі забезпечені технологіями акумуляції і перерозподілу тепла для збереження комфортної температури стопи.