Як відключити послугу Хайвей на Білайні — Інструкція та різновиди

361

Як відключити послугу Хайвей на Білайні? Даний тариф – це один з найпопулярніших сервісів мобільного оператора.

Більшість стартових пакетів компанії продаються з підключеним сервісом, тому деякі користувачі бажають відключити її, щоб підключити новий тариф.

Суть послуги

Сервіс дозволяє абонентам абсолютно по всій Росії використовувати високошвидкісне з’єднання з мережею Інтернет, використовуючи тільки мобільний телефон або планшет.

Також підключити її можна, якщо абонент використовує usb модем від мобільного оператора.

Увага! Хайвей – це ціла група сервісів, які підключаються на певний діапазон часу. Це можна підключити як доповнення до основного тарифу абонента, таким чином можна значно збільшити обсяг щоденного інтернет-трафіку.

Мегабайти нараховуються кожен день або місяць за окрему від основного тарифу плату.

Як відключити послугу Хайвей на Білайні — Інструкція та різновиди

Послуга Хайвей

Користувачі Білайну досить часто скаржаться на те, що до однієї сім карті, при купівлі, підключено величезна кількість сервісів, які ускладнюють роботу з мережею.

Перш ніж відключати необхідно дізнатися, який різновидом Хайвей ви користуєтеся.

Різновиди послуг та їх відключення

Існують наступні різновиди Хайвей для абонентів компанії Білайн:

 • Хайвей 1 ГБ. Підключення послуги безкоштовне. Плата за користування стягується з абонента кожну добу – сім рублів щодня. На місяць користувачеві надається 1 ГБ високошвидкісного інтернет-з’єднання.
  Якщо плата за день не була знята з рахунку з-за недостатньої кількості коштів, доступ до швидкісного інтернету закривається. Відключити можна, зателефонувавши за номером *115*030#. Також сервіс можна оплачувати не щодня, а не раз в місяць (190 рублів);
 • Хайвей 1.5 ГБ. Користувачеві надається півтора Гігабайти безкоштовного інтернету для щомісячного використання. Щоб відключити, зателефонуйте за номером *115*040#;
 • Хайвей 2 ГБ. Найбільш поширена різновид сервісу. Плата стягується щомісячно або щодня. 13 рублів на добу або 350 рублів в місяць. Для деактивації наберіть *115*050#;
 • Хайвей 4 ГБ. Для відключення наберіть *115*060#;
 • Хайвей 5 ГБ. Щоб вимкнути цю щомісячну опцію наберіть комбінацію клавіш *115*070#;
 • Хайвей 500 МБ. Послуга оплачується щодня – 5 рублів на добу. Для деактивації цієї наберіть *115*080#;
 • Хайвей 5 МБ. Сервіс надає швидкий інтернет для вашого мобільного пристрою. Абонентська плата становить 495 рублів в місяць.
  Після використання інтернету по даній послузі, плата за інтернет буде братися, відповідно до основного тарифу, який підключений до сім-карті. Відключення: *115*070#;
 • Хайвей 6 ГБ. Даний сервіс призначений для використання бездротовими модемами. Щомісячна оплата становить 650 рублів. Для деактивації, наберіть номер *115*100#. Якщо ви хочете відключити від модему, переконайтеся, що використовуєте саме такий, який вказаний на малюнку.
  Якщо у вас інший модем від оператора, відключити тариф можна за допомогою комбінації цифр, необхідно тільки дзвонити оператору;
 • Як відключити послугу Хайвей на Білайні — Інструкція та різновиди

  Модем зі стандартною підключеною послугою Хайвей

   

  Читайте також:

  Як налаштувати інтернет Beline (білайн) на роутерах D-link, TP-link

  Як взяти довірчий платіж на Білайні — Швидкі способи

  Помилка 868 «Білайн» — Як вирішити проблему?

  Підключення мобільного інтернету на телефон: МТС, Мегафон, Білайн, Ростелеком

  Швидке відключення послуги

  Якщо ви вирішили відмовитися від використання раніше підключених сервісів, слід дізнатися всі тарифи, які підключені до вашої сім карті.

  Як відключити послугу Хайвей на Білайні — Інструкція та різновиди

  Зробити це можна трьома способами:

  • Зателефонувати оператору і попросити озвучити всі підключені тарифи, їх термін дії і вартість. Номер оператора– 8 700 21 11; Дзвінок на території Росії безкоштовний. Зателефонувавши за цим номером, ви зможете задати оператору будь-яке питання.
   Перед початком з’єднання абонент ставиться в чергу. Як правило, час очікування залежить від завантаженості телефонної лінії оператора. Очікування може тривати від 1 до 20 хвилин. Оператор може відключити за бажанням абонента;
  • Зв’язатися з автоматичною службою підтримки за номером 0611.
   Зателефонувавши за цим коротким номером, вам не доведеться чекати черги, адже система автоматична робот зачитує пункти меню, а користувач вибирає необхідний розділ з допомогою натискання відповідних клавіш телефону;
  • Скористатися короткими командами для відключення. Для цього необхідно знати різновид підключеного сервісу. Щоб дізнатися всі тарифи вашої сім карти, наберіть коротку комбінацію *110*05# і натисніть кнопку виклику.
   Після цього з’явиться екран повідомлення мобільного оператора, на якому ви зможете побачити всю необхідну інформацію, а також кодові комбінації для відключення.

  Відключення послуги на телефоні проводиться безкоштовно.

  Відеоролики:

  Як відключити платні послуги білайн

  Як відключити платні послуги білайн – інструкція

  Як відключити платні послуги, підписки Білайну

  Як відключити платні послуги Білайн. Ви дізнаєтеся і перевірите які платні послуги або підписки є номері.