Як відкрити cdr онлайн і на пк — 7 способів

82

Деякі користувачі, які мають справу з зображеннями, збережених в не дуже поширених форматах, наприклад в cdr, задаються питанням про те, чим відкрити даний файл в операційній системі windows. На комп’ютері є файл з розширенням”*.cdr”, який необхідно відкрити для перегляду.

Формат cdr (coreldraw file format) розроблений в корпорації corel для використання в своїх продуктах: coreldraw, corel paintshop pro, corel wordperfect і так далі. У файлі проекту cdr зберігається векторна графіка або растровий малюнок.

Перед виконанням операцій з графічними файлами, необхідно врахувати деякі нюанси перш, ніж відкрити розширення cdr в якомусь додатку на пк. Майте на увазі, що подібне розширення ще має кілька інших форматів даних: macintosh dvd/cd master, raw audio cd і файли для вилучення даних про збої crash data retrieval, що передаються з датчиків на обладнанні.

Це зовсім інші типи і розширення файлів, які не мають відношення до графічних зображень. Тому вам слід зрозуміти з яким типом даних ви зіткнулися на своєму пристрої перш, ніж відкрити файл cdr.

У нашому випадку, нам необхідно отримати відповідь на питання про те, чим відкрити формат cdr на комп’ютері або відкрити файл cdr онлайн, при роботі з графічними даними.

Cdr-пропрієтарний формат, і для його відкриття логічно використовувати програму coreldraw. Але, справа в тому, що це платне додаток і з цієї причини скористатися послугами даного програмного забезпечення зможуть небагато. У більшості випадків, користувачеві потрібно відкрити векторне зображення для перегляду в програмі, призначеної для роботи з графічними файлами.

Нам необхідно відкрити cdr безкоштовно на пк або за допомогою веб-програми в інтернеті. Тому, користувачеві слід дізнатися, чим відкрити cdr файл крім corel. Наприклад, якою програмою відкрити cdr або як відкрити cdr онлайн.

З цієї статті ви дізнаєтеся про безкоштовні програми, що відкривають cdr, а також спробуєте відкрити cdr online за допомогою веб-додатки, розміщеного на сайті в інтернеті.

Майте на увазі, що файли досить великого розміру можуть не відкриватися на онлайн сервісі. Ці обмеження трапляються через недостатню потужність веб-додатків на віддаленому сервері.

Inkscape-1 спосіб

Inkscape — безкоштовна програма, редактор векторної графіки. Це вільно поширюване додаток підтримує роботу в операційних системах windows, macos, linux.

Inkscape служить для створення різного типу ілюстрацій і є аналогом відомих платних продуктів: adobe illustrator, coreldraw, xara xtreme. Ви можете відкрити файл cdr безкоштовно в inkscape, без допомоги дорогого програмного забезпечення.

Пройдіть кроки:

 1. відкрийте програму inkscape на комп’ютері.
 2. увійдіть у меню “файл”.
 3. у контекстному меню натисніть на ” відкрити»”.
 4. у вікні «виберіть файл для відкриття» вкажіть зображення з розширенням”.cdr”, яке знаходиться на вашому пк.
 5. у головному вікні ви побачите, що програма відкриває файл cdr у своєму вікні.

У inkscape є інструменти для редагування векторного зображення. Ви можете зберегти картинку в одному з підтримуваних графічних векторних або растрових форматів, у файлі іншого типу, наприклад, в pdf або html.

Cdr viewer-2 спосіб

Idea mk cdr viewer — безкоштовний додаток спеціально призначене для перегляду файлів у форматі cdr на пк. Програма має простий інтерфейс і працює англійською мовою.

 1. після запуску, в меню програми cdr viewer натисніть на кнопку “open file”.
 2. у вікні «відкрити» виберіть на пк файл у форматі cdr.

За допомогою програми ви можете повернути зображення на 90 градусів вправо або в ліву сторону, збільшити або зменшити масштаб даного графічного об’єкта.

У програмі cdr viewer можливий експорт зображення в інший графічний формат. Поступите наступним чином:

 1. натисніть на кнопку»save file”.
 2. у вікні «збереження» виберіть один з підтримуваних растрових форматів:
 • jpeg, bmp, png, gif, tiff.
 1. збережіть файл на своєму комп’ютері.

Libreoffice draw-3 спосіб

Libreoffice — безкоштовний офісний пакет, який часто використовують в якості альтернативи microsoft office. Поряд з іншими інструментами тут присутній додаток libreoffice draw.

Коли користувач цікавиться, якою програмою відкрити файл cdr, він зазвичай шукає графічні програми, а не офісне програмне забезпечення. У складі libreoffice є інструмент для малювання-векторний графічний редактор.

Виконайте наступні дії:

 1. запустіть програму libreoffice draw на комп’ютері.
 2. натисніть на меню “файл”.
 3. у меню, що відкрилося, виберіть ” відкрити»”.
 4. у вікні програми libreoffice draw відкриється векторна картинка, що має розширення”.cdr».

Ви можете редагувати або зберегти зображення на пк в одному з підтримуваних форматів:

 1. в меню «файл» натисніть на пункт ” експорт»”.
 2. у вікні «експорт виберіть місце збереження і тип файлу.

Зараз ми розглянемо, як відкрити файл cdr на комп’ютері за допомогою популярних програм, призначених для перегляду графічних форматів. Необхідно враховувати, що подібні програми відкривають тільки превью векторного зображення в невичерпному розмірі.

Ви можете побачити тільки вміст картинки без деталей. У деяких випадках, цього буде достатньо, щоб мати загальне уявлення про даному файлі.

Xnview — 4 спосіб

Xnview — популярний безкоштовний переглядач файлів графічних форматів. Програма підтримує відкриття великої кількості типів файлів.

За допомогою програми ви можете відкрити файл формату cdr в режимі превью:

 1. запустіть xnview.
 2. з меню» файл “виберіть” відкрити»”.
 3. у вікні «відкрити файли» додайте потрібне зображення.
 4. у вікні програми відкриється превью картинки.

Irfanview-5 спосіб

Irfanview — безкоштовна програма для перегляду графічних і відтворення мультимедійних файлів на комп’ютері.

У додатку можна відкрити превью файлу cdr:

 1. після запуску програми відкрийте меню “файл”.
 2. клацніть по ” відкрити»”.
 3. у вікні «відкрити» виберіть файл на пк.
 4. в irfanview з’явиться превью зображення.

Сервіс groupdocs.app-6 спосіб

Groupdocs.app-сервіс в інтернеті, що допомагає користувачеві відкрити файл cdr онлайн безкоштовно. В переглядачі документів підтримується відкриття даного типу файлів.

 1. після завантаження на сервіс відкриється сторінка сайту для перегляду зображення.

Ви можете змінити масштаб картинки, завантажити файл на комп’ютер у форматі cdr, в якості zip-архіву із зображеннями у форматі png, зберегти в pdf або відправити на друк.

Сервіс fviewer.com – 7 спосіб

Онлайн переглядач хмарних файлів fviewer.com дозволить вам безкоштовно відкрити cdr онлайн.

Виконайте наступні дії:

 1. перейдіть на сайт fviewer за адресою: https://www.fviewer.com/ru/view-cdr.
 2. на сторінці» cdr-переглядач “додайте файл з комп’ютера в область” перегляд локальних файлів ” або використовуйте для цього механізм перетягування.
 3. в область “перегляд інтернет-файлів «можна додати посилання на зображення, вставивши в поле url-адресу, а також вибрати» низька роздільна здатність «або»висока роздільна здатність”.
 4. натисніть на кнопку “переглянути”.

 1. на сторінці сервісу відкриється нова вкладка з векторним зображенням.

У разі необхідності, ви можете змінити масштаб відкритої картинки за допомогою кнопок, що знаходяться в правому верхньому куті сторінки.

Висновки статті

Для частини користувачів при роботі з графічними файлами, необхідно знати про те, чим відкрити формат файлу cdr. На комп’ютері з’явилося векторне зображення, його потрібно відкрити для перегляду.

Програма coreldraw, в якій створюються файли cdr, – платна, тому не всі користувачі можуть скористатися цим додатком для перегляду зображення. У подібній ситуації можна формат cdr відкрити онлайн або за допомогою безкоштовних програм, встановлених на комп’ютері.