Як відремонтувати телефон

4-1-2021

Одним з профільних орієнтирів роботи нашого сервісного центру є ремонт і обслуговування техніки apple (еппл) . Останні покоління iphone мають високотехнологічну начинку і високу якість збірки, проте, і вони не застраховані від проблем програмного і апаратного характеру. Для ремонту та обслуговування айфонів ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання. Хочемо порекомендувати відремонтувати телефон на сайті https://www.balakun.com.ua/ по доступним цінам та у найкращих спеціалістів.

Найпоширеніші несправності мобільних телефонів:

  • пошкодження дисплея (розбився, тріснув, не реагує на дотики, немає зображення і т.д.) особливо проблема пошкодження дисплея актуальна для сенсорних дисплеїв iphone, samsung galaxy та інших смартфонів. Ці моделі найчастіше вимагають заміни скла або тачскріна.
  • проблеми зі звуком (немає звуку, тріск в динаміках, не працює мікрофон)
  • проблеми з мережею (слабо ловить мережу або взагалі не ловить)
  • в телефон потрапила рідина.важливо! при попаданні рідини в телефон необхідно витягнути батарею і якомога швидше віднести телефон в сервіс – центр. У разі потрапляння рідини, швидше за все буде потрібно ремонт стільникового телефону. Після чищення деталей телефону не професіоналом, може знадобитися більш серйозний і дорогий ремонт, будьте обережні. Якщо ж не провести очищення внутрішніх деталей телефону від рідини, то, з часом, він може взагалі перестати працювати через корозію і іржі мікросхем.

Якщо ви хочете відремонтувати телефон своїми руками, ви можете купити у нас запчастини для телефонів і необхідний інструмент для його ремонту. А якщо від ваших дій телефон не запрацює, ви знаєте, де його вже точно полагодять.також якщо у вас завалявся давно не робочий телефон і ви готові з ним попрощатися, ми здійснюємо скупку телефонів на запчастини.