Як виграти на ставках на футбол.

11-28-2019

Поговоримо про те, як же все таки вигравати на ставках на футбол. Взагалі, чи можливо завжди вигравати.
Заробляти на ставках вийде не у всіх. Для того щоб хоч щось заробляти, вам необхідно буде приділити цьому багато часу. Люди думають що для заробітку достатньо лише зайти в бк, вибрати відповідний коефіцієнт і поставити. Також хочемо порекомендувати виграти на сайті в ставки на футбол через интернет , тут високі шанси на виграш

Але насправді – це теж робота.
Досвід мабуть найважливіше що може бути. Він важливий не тільки в ставках, але і в інших сферах. Новачок, який тільки прийшов у світ ставок, він практично завжди буде програвати з незрозумілих причин, тому що у нього немає того самого досвіду. Коли я тільки починав ставити, я робив все необдумано і практично завжди був на емоціях. Ставки створюють ілюзію що можна швидко заробити не виходячи з дому і це є основною причиною чому новачки часто програють.

На своєму особистому досвіді (1 рік) я зрозумів ось що: Ставити потрібно не більше 1 – 2 ставок в день. І якщо вони обидві програють, то в догон не ставити. Ставити обов’язково потрібно тоді, коли ви бачите перед собою склади команд. Тому що буває так, що лідер грає з командою, яка займає останні місця. Зробивши ставку на лідера (та ще й з малим коефіцієнтом) ви гадаєте, що вона зайде без всяких проблем, але не тут то було. Виявляється тренер сильної команди виставляє 2 – й склад, який грає в нічию або взагалі програє, але ви ж думали що будуть грати основні гравці, адже так. Дивлячись матч, ви бачите настрій команд.

По ходу матчу вже можна спрогнозувати, будуть голи ще в матчі (наприклад), чи ні. Перед тим як поставити, потрібно ретельно дивитися на статистику, а саме: на останні зустрічі команд, хто буде грати в основі і т. Ставити не більше 5 – 10 % все про банк (якщо він у вас є).