Як виграти в ставках на баскетбол

11-1-2019

Якщо ви розбираєтеся в баскетболі, то поставивши на результат поєдинку, зможете виграти велику суму. Також хочемо вам порекомендувати робити ставки на спорт на цьому сайті https://gori11a.bet/stavki-basketboll, тут у вас є усі шанси на перемогу.   Сезон у провідних європейських лігах і НБА зараз знаходиться в самому розпалі. 

Баскетбол — один з найпопулярніших видів спорту у світі. На відміну від багатьох інших видів спорту, він дуже непередбачуваний. Навіть найвідоміші команди, укомплектовані найсильнішими гравцями програють за сезон не менше 15 поєдинків. Вся справа в тому, що в найпрестижнішій лізі світу грають тільки кращі, тому в кожному матчі може статися сенсація.
Ставки на баскетбол приймають всі букмекерські контори. Часто коефіцієнти на перемогу в обох команд можуть бути дуже близькими. Пояснюється це високим рівнем гри всіх учасників. Завдяки розвитку цифрових технологій з’явилася можливість дивитися баскетбол онлайн.

Більшість кращих матчів проходить саме в НБА, вони транслюються пізно вночі. Щоб завжди бути в курсі зіграних протистоянь, а також знати, хто з гравців заробив яку кількість очок, необхідно зайти на сайт досвідченого букмекера.
Професіонали завжди пропонують зважені коефіцієнти, які відповідають поточній силі команди.

У баскетболі вкрай рідко бувають нічиї. Допускаються вони тільки в основний час. Саме тому коефіцієнти на нічиї завжди дуже високі. ua/ прості і зрозумілі правила, а також найкращі коефіцієнти. Тут є можливість зробити ставку на баскетбольний матч, що проходить в будь-якій точці світу. Не втратьте свій шанс виграти велику суму на те, в чому Ви реально розбираєтеся.

Робимо виграшні ставки і прогнози на FIFA


FIFA-найпопулярніший світовий спортивний симулятор, який потроху входить в світ ставок на Кіберспорт. Можливість робити ставки на FIFA вперше з’явилася в букмекерських конторах під час проведення WCG, і з тих пір саме цей щорічний івент залишається найважливішим для любителів поставити на ФИФУ. Щоб вигравати в ставках на віртуальний футбол, необхідно ретельно придивлятися до гравців.


По суті, передматчевий аналіз мало чим відрізняється від того, що виробляється в звичайному футболі, з тією лише поправкою, що кіберфутбол динамічніше, і будь-яка помилка може стати трагічною. А тому завжди необхідно враховувати психологічну стійкість того, хто сидить за джойстиком або клавіатурою.


Ігровий стиль спортсмена і його співвідношення з ігровим стилем вибраної команди – визначення цих двох аспектів є половиною успішної ставки на FIFA.


Якщо мова йде про серйозний турнір міжнародного рівня, то необхідно враховувати досвід кіберспортсмени. Якщо він не брав участі в такого рівня події, то результат буде вкрай непередбачуваний, а якщо неодноразово вигравав, то коефіцієнт на його перемогу буде досить низький. Однак у кіберфутболі випадковостей не так вже й багато.


До яскраво вираженим моделям гри можна віднести навіси або кроси з флангів, масовані атаки, контратакуючий футбол, глибину пресингу та ін. Все це можна використовувати проти кіберспортсмени при належному його. Плюс важливий технічний арсенал гравця – володіння фінтами і вміння їх застосовувати.


ФІФА – прекрасний спосіб для прогнозиста перейти з індустрії спортивних ставок в незвичайний і тільки починає жити світ кіберспорту і киберставок.