Як виграти в ставки на спорт

8-20-2020
скачать

На відміну від ігрових автоматів і казино, які в різний час маскувалися то під лотерейні клуби, то під інтернет-салони, букмекерський бізнес з початку 2000-х завжди працював в відкриту. 

Букмекерські контори – один з небагатьох видів азартних закладів (поряд з лотереями), які згідно із законом про гральний бізнес можуть існувати поза спеціальних гральних зон, створених в 2009 році.

Ставки букмекери приймають не тільки на спорт, але і на будь-які події, де є варіанти результату. У конторах можна поставити, наприклад, на те, хто виграє в наступній грі «Що? Де? Коли? » або хто стане наступним президентом США.

Ми попросили експертів букмекерського ринку дати кілька порад для початківців гравців.

1. Визначтеся зі своєю стратегією

В Інтернеті є маса сайтів для Беттери (гравців букмекерських контор). Там детально описуються різні фінансові стратегії. Виберете ту, яка вам найбільш близька і намагайтеся дотримуватися її.

2. Не ставте на все підряд

Якщо ви зловите себе на думці, що ставите на команду, про яку вперше чуєте, вам пора зав’язувати зі ставками. Не ставте на все підряд. Визначтеся для себе з видами спорту та турнірами, які для вас найбільш цікаві та в яких ви розбираєтеся. Вивчайте статистику, історію протистояння команд, новини про травми і дискваліфікацію і т.д.

3. Вивчайте поради Каппера

Каппери – це аналітики, які добре знають той чи інший вид спорту (або чемпіонат) і роблять прогнози (це можуть бути колишні або діючі спортсмени, коментатори, спортивні журналісти). Часто ці прогнози абсолютно безкоштовно викладаються на численних беттінгових сайтах, про які ми вже писали вище. Якщо ви зібралися ставити на ту чи іншу подію, не полінуйтеся вивчити, що думають з цього приводу каппери.

4. Ведіть статистику своїх ставок

Не полінуйтеся записувати за собою, скільки ви ставите, скільки виграєте і т.д. Так буде наочно видно, наскільки вірна обрана вами стратегія.

5. Ставте вільні гроші

Грайте тільки на ті гроші, які ви б витратили на розваги (похід в кіно, погуляти з друзями і т.д.). Не ставте свої останні заощадження або гроші, на які вашій родині ще жити до наступної зарплати. І вже тим більше не ставте в борг і не беріть для цього кредити!

6. Не вірте «договірним матчам»

В Інтернеті повно пропозицій поділитися на платній основі інформацією про нібито договірних матчах. Не вірте їм! У переважній більшості це аферисти. Найчастіше тобі дають безкоштовний прогноз на матч, ти ставиш і виграєш, а потім тобі пропонують заплатити за наступний прогноз. Працює це так. У шахрая є 10 клієнтів, які чекають «інформації». Він дає п’яти з них прогноз на перемогу команди, а другий п’ятірці каже, що ця команда програє. При будь-якому результаті половина клієнтів виграє і їх буде легше «розвести» на гроші. Пам’ятайте: якщо договірні матчі і існують, інформацію про них ніхто не буде викладати першому зустрічному в Інтернеті.

7. Не відіграватися

Найчастіша помилка початківців гравців – якщо вони програють, тут же прагнуть якомога швидше відігратися, поставивши на найближчий подія. Ці рішення приймаються непродумано і інстинктивно, що в 90% випадків призводить до програшу. Наша порада – програвши, не поспішайте відразу ставити ще. Візьміть паузу. Найкраще, якщо ви визначитеся для себе з графіком: грубо кажучи, не робити більше однієї ставки в день.

8. Сприймайте ставки як розвага

Букмекери радять ні в якому разі не ставитися до ставок як до основного джерела доходу, а грати на тоталізаторі тільки заради розваги.

– Чи можна заробляти на ставках? Коротка відповідь – ні, – каже засновник і керівник ресурсу «Рейтинг Букмекерів» Паруйр Шахбазяна. – Справа в тому, що букмекери в свою лінію закладають маржу, яка знижує шанси гравця виграти. Наведу найпопулярніший і простий приклад. Уявіть, що ви і я граємо в орла і решка. Кожен раз, коли виграю я, ви платите мені 100 рублів, а кожен раз, коли виграєте ви, я плачу вам 90. Вам може пощастити і, підкинувши монету 10 разів, ви виграєте 7 разів. Але якщо монетку підкидати нескінченно, то випадіння орла і решки буде однаковим. Таким чином я залишуся у виграші, а ви в мінусі. На мій погляд, навіть найкращі аналітики не в змозі дати результат, який можна було б назвати заробітком.

9. Не йдіть ва-банк

Визначтеся з тим, скільки грошей ви будете ставити. Або початковий капітал, на який ви будете грати, або суму на тиждень, більше якої ви не будете ставити. Якщо ви початківець гравець, не ставте відразу великі суми, почніть з малого. Намагайтеся не перевищувати цей ліміт. Не ставте всю суму цілком, навіть якщо вам здасться, що ставка «залізобетонна».

10. Регулярно давайте собі відпочинок і робіть перерви в грі

Пам’ятайте, що навіть найдосвідченіший Беттери трапляються чорні серії. Важливо робити перерви в грі, щоб привести думки і емоції в порядок.