Як виграти в ставки на спорт

11-1-2019

Варто зазначити, що ставка по ходу матчу може обернутися повним провалом для новачків. Головне достоїнство – участь у матчі в режимі реального часу. Дивитися пряму трансляцію можна і по телевізору, і через інтернет. При цьому у беттера є можливість об’єктивно оцінювати як гру окремого гравця, так і злагодженість дій обох команд. У футболі ставки по ходу матчу дозволяють враховувати всі події і нюанси, швидко реагувати, коригуючи ставки. Якщо через травми з гри вибуває, наприклад, центральний нападник, то шанси команди на виграш різко падають. Також хочемо вам порекомендувати робити ставки на спорт на сайті https://gor1lla.net/ebarilla, адже тут у вас є усі шанси на перемогу.

Виграти можна значну суму за короткий проміжок часу – всього за один період футбольного матчу. А при правильному прогнозуванні і своєчасному зміні ставок у період time – frame, бюджет можливо збільшити в кілька разів. Ще один плюс – зіграти на коефіцієнтах, зміни в більшу сторону. Якщо гра проходить між провідною командою і аутсайдером, то фаворит може зменшити шанси на перемогу (підняти коефіцієнт), програвши, наприклад, тайм або період, але в підсумку виграти. Якщо грати націлившись на виграш, то необхідно дотримуватися певні правила. Інакше можна не тільки швидко піти в мінус, але і повністю втратити вкладені фінанси.

Основні правила: Збереження холоднокровності при будь-яких обставин. Для цього потрібно повністю вимкнути емоції – вони заважають об’єктивно оцінювати ситуацію в напружені моменти і приймати адекватне рішення. Спокійний стан і ясність думок – це вже половина успіху. Радість з приводу тимчасового успіху, так само як і роздратування з причини програшу, відволікає від ходу гри і ставок. Тому не варто зациклюватися на тимчасові успіхи і поразки, а просто цілеспрямовано йти далі.

 

Найвигідніші фори для ставок на настільний теніс


В яких випадках потрібно робити ставки на перемогу з форою в пінг-понгу? Відповісти на це питання допоможуть аналіз розпису матчів або тонкощів гри в настільний теніс. Логічніше почати з першого. В розпису кожного рейтингового поєдинку з пінг-понгу (Чемпіонат світу, Олімпійські ігри та інші турніри) букмекери пропонують десятки варіантів для ставки. Більшу частину з них займають різні фори.

Професіонали рекомендують звернути увагу на негативні фори, так як на них коефіцієнти завжди будуть вище, ніж на позитивні. Ясна річ, що ставити на мінусові гандикапи слід тільки на тенісистів, які виграють в даній партії. Яку саме фору слід застосовувати, потрібно вирішувати по ситуації. Тут вже важливо аналізувати тактику і мотивацію суперників.

У настільному тенісі футболісти гравці далеко не завжди прагнуть відігратися за одну подачу до кінця сету, якщо вони поступаються в 2 і більше очок. Можна розглянути рахунки 10: 8 і 10: 7. Першому тенісистові досить виграти ще одне очко, і він здобуде в сеті перемогу. Якщо його противник не мотивований на боротьбу за такого рахунку, то можна зробити прогноз на Ф1 (-2,5) за рахунку 10:8. Ця ставка означатиме те, що перший тенісист виграє на найближчій подачі, тобто рахунок стане 11: 8.


Дозволяється ставити на маленькі або великі мінусові фори, але вони прямим чином впливають на лінію котирувань. Також коефіцієнти залежать від рахунку сету. На фору Ф1(-3,5) при рахунку 10:7 коефіцієнт буде близько 1.60. На гандикап Ф1(-5,5) при рахунку 10:5 діапазон котирувань буде від 1.20 до 1.30. Можна поставити за рахунку 10:6 на фору Ф1(-2,5). Тоді для успіху прогнозу буде достатньо рахунку 11:9, але коефіцієнт буде ще менш привабливим.

Не рекомендується робити подібні ставки в разі поточного програшу явного фаворита. Сильні тенісисти можуть не тільки відіграти кілька очок, але і виграти свідомо програшний сет. Бувають матчі, в яких суперники постійно міняються ролями: спочатку виграє в 1-2 очки перший, а потім другий. Такі події також не підходять для даної стратегії ставок на мінусову фору.

Категорично забороняється ставити на фору за рахунку 10: 9. Це стосується і негативного, і позитивного гандикапу. Коефіцієнти можуть бути високими, але ймовірність програшу виявиться відповідною. Краще дочекатися наступних партій.