Як вивчити англійську для IT фахівців

10-3-2020

 

У медицині питання «вчити чи не вчити» латинь взагалі не варто: надійшов в мед, значить, будеш її знати, і без варіантів. Було б раціонально так само надходити з англійським для IT-фахівців, тому що ця мова – стандарт IT-індустрії. Однак, знання англійської мови продовжує носити добровільний характер, і ринку не вистачає фахівців з хорошим англійським. Не думаємо, що ситуація буде такою і надалі, адже високий рівень заробітної плати програміста, який знає англійську, дуже мотивує до навчання. Хочемо порекомендувати замовити  англійська для IT фахівців , на всі питання відповідає Катерина Єршова засновник школи T-english Англійська для IT.

Куй залізо поки гаряче

Левова частка навчального матеріалу, відкриттів, досліджень і практик доступна виключно англійською. І якщо чекати перекладу на російську, то можна отримати остиглий і не смачний, а часом і очерствевшую матеріал. Згодом втрачається цінність, актуальність. Висновок один – читайте оригінальні ресурси. 

Хочеш розуміти, говори на одній мові

У програмістів розвинений професійний сленг, і його терміни зазвичай відбуваються з англійської. Наприклад, фраза: «Чуваки, збираюся подебажіть, дайте туториал JS» означає, що програмісту потрібна інструкція по JavaScript, щоб виправити помилки в програмі. Ще приклад: «Весь день Фікс і холіваров» – це «Виправляємо баги і сперечаємося».

 

Англійська на дивані

Вчити англійську не виходячи з дому чи офісу – вибір багатьох програмістів. Не потрібно переривати робочий процес, витрачати час на дорогу і випадати зі звичного графіка. Такий вид навчання, як, наприклад, англійська по скайпу, буде відмінним варіантом вирішення питання, як раціоналізувати час, якого завжди мало. Шкіл купа, на будь-який смак і колір. Ми ж рекомендуємо себе, тому що за інших відповідати не можемо і віримо, що ми на висоті. Так що якщо ви давно не відпочивали від кодинга і хочете займатися по скайпу, welcome to EnglishDom на курс для IT-фахівців. Якщо буде бажання розговоритися (хоч малоймовірно, але все-таки), запрошуємо на онлайн розмовні клуби з носієм.

Альтернативний варіант – інтерактивний курс: не потрібно платити, не потрібно відвідувати групові заняття, спілкуватися з викладачем і слухати інших учнів, можна затишно влаштуватися в своєму кріслі, де все знайоме і звичне. Будемо раді зворотного зв’язку, так як працюємо над поліпшенням курсу.

При такому комплексному підході і регулярних заняттях результат не змусить себе чекати.