як вивчити англійську

10-2-2020

not found

10 практичних порад: як вивчити англійську мову?

Немає часу? Збережи в

Hello, folks! Як вам відомо, англійська зараз затребуваний майже всюди: під час вступу до університету, при пошуку престижної роботи, для подорожей по всьому світу, навіть для пошуку корисної інформації на просторах інтернету. Ми вивчаємо його протягом довгого часу: в школі, в університеті, потім на курсах або з репетитором.

У багатьох це займає багато часу і перетворюється в проблему – ви вчіть англійську довго і боляче.

Але, насправді, все не так сумно. Рішення, звичайно ж, є, і в цій статті ми зібрали для вас практичні поради для вивчення англійської мови.

1. Поставте собі за мету

Для того, щоб домогтися успіху, дуже важливо поставити собі чітку мету. Важливо не тільки визначити, чому ви хочете вивчити мову, і яким способом, але і встановити короткі терміни виконання плану по самостійному вивченню англійської для того, щоб йти вперед до своєї мети.

Наприклад: «Здати IELTS чи TOEFL – на одні дев'ятки» або «Прочитати улюблений роман мовою оригіналу» або «Вивчити 3000 нових слів до кінця місяця». Мета не завжди повинна бути глобальною. Досягнувши її, ставте нову і продовжуйте рухатися вперед. Головне – не забувайте про системність занять.

2. Займайтеся щодня

Здавалося б, що це найочевидніший рада з вивчення англійської мови, але це дійсно працює. Перетворіть англійська в захоплююче хобі, яким ви можете займатися кожен день. Це не повинні бути довгі пізнання по 1,5 – 2 години. Просто виділіть собі 20-30 хвилин на вивчення чогось нового.

Якщо сьогодні ви не хочете займатися і у вас немає сил на нове правило або 20 нових слів, то ви можете подивитися серіал в оригіналі з субтитрами або без, прочитати уривок з вашої улюбленої книги англійською, або просто послухати нову пісню або одну з радіостанцій для хто вивчає англійську.

3. Змішуйте різні види завдань

Всі ми знаємо, що люди по-різному засвоюють і запам'ятовують інформацію: для кото-то потрібно лише послухати і запам'ятати, що цікавить їх факт, а хтось захоче записати і прочитати потрібну інформацію трохи пізніше.

Можна, звичайно, використовувати тільки один спосіб, але не варто забувати про різноманітність. Ви не зможете вивчити іноземну мову, вивчаючи правила, або тільки читаючи тексти. Використовуйте весь арсенал. Скачайте та встановіть програму з вивчення мови на комп'ютер або мобільний, слухайте улюблені пісні (при цьому не забуваючи підспівувати), дивіться улюблені серіали чи фільми англійською, придумуйте пропозиції, спілкуйтеся з носієм мови в Skype або Viber, робите картки зі словами, читайте цікаві статті в блогах.

Пройдіть тему в онлайн тренажері:

 • Топ 100 слів рівня Pre-Intermediate
 • Топ 100 слів рівня upper-intermediate
 • Топ 100 слів рівня Intermediate
 • Топ 100 фразових дієслів
 • Топ 100 слів рівня Elementary
 • 4. Використовуйте онлайн ресурси

  В інтернеті повно ресурсів для вивчення іноземних мов, особливо англійської. Дивіться онлайн навчальні відео, слухаєте радіо трансляції, дивіться міжнародні новини на каналі BBC, грайте в навчальні ігри, беріть участь в різних лекціях і семінарах від компанії Coursera. Кожен може знайти для себе щось своє.

  5. Спілкуйтеся з носієм мови

  Один з кращих практичних порад для вивчення англійської – це спілкування з носієм мови, тим більше зараз знайти носія іноземної мови і поспілкуватися з ним досить просто.

  У мережі є багато спільнот пропонують допомогу у вивченні (наприклад, Розмовні клуби від EnglishDom). Зареєструйтеся та спілкуйтеся з іншими людьми в Skype. Виберете найбільш цікаві для вас теми і дерзайте! Гарантуємо, що це буде корисний досвід.

  6. Переслідуйте свої інтереси

  Покращуйте ваш англійська, з тим, що вам дійсно подобається. Якщо ви шанувальник мистецтва, то сходіть в музей і виберіть аудіосупровід англійською, прочитайте журнал про мистецтво, або подивіться фільм про великого художника, або про направлення в мистецтві. Не звертайте увагу на субтитри і розслабтеся. Ви розумієте текст через слово, і це здорово! Насолоджуйтесь тим, що ви робите, користуючись англійською мовою!

  7. Повторюйте

  Не забувайте повторювати пройдений матеріал. Це може відноситися не тільки до граматичним правилам і повторення нових слів. Прослухавши діалог, поверніться до нього знову через пару тижнів, і ви відразу зрозумієте, що набагато легше стали сприймати мову і промовлене в аудіо. Переглянувши уривок з фільму, який дивилися раніше і добре знаєте сюжет, ви отримаєте величезне задоволення від того, що вам все зрозуміло.

  8. Не бійтеся робити помилки

  Помилки – це частина процесу будь-якого навчання, і ви не повинні боятися робити їх. На перших етапах вивчення нової мови, нам багато чого незрозуміло. Ми не знаємо структуру мови, лексику, вимова і т.д.

  Робити помилки при розумінні чогось нового – це абсолютно природно. Не судіть себе занадто суворо, будьте терплячі і ви обов'язково досягнете успіху.

  9. Подорожуйте

  Якщо у вас є можливість, сплануйте поїздку в країну, де англійська мова є рідною. Ви не тільки знайдете корисний досвід, але і отримаєте чудову можливість застосувати на практиці те, що ви вивчили. Без сумнівів, під час перебування в такому середовищі поліпшуються такі аспекти, як вимова, інтонація і ритм, а також навички сприйняття на слух.

  10. Задавайте питання

  Коли ми вивчаємо нової мову, не дивно, що у нас виникає багато питань. Необхідно відразу з'ясувати всі незрозумілі або викликають сумніви моменти. У разі таких ситуацій обговоріть питання з вашим викладачем.

  Так само не рекомендуємо просто заучувати правила і запам'ятовувати слова англійською без повного розуміння інформації.

  висновок

  Отже, ми поділилися з вами 10 радами по вивченню англійської. Тепер ви знаєте, як поліпшити своє володіння мовою самостійно. Але не варто забувати про заняття з викладачем, людиною, який допоможе вам розібратися в різних нюансах і тонкощах англійської мови. Ви можете вибрати індивідуальні або групові заняття, відвідувати найближчі до будинку або роботи клуби, або зупинити свій вибір на заняттях онлайн. Вирішувати вам.

  Виходячи з нашого досвіду, найкращим і оптимальним способом «заговорити» по-англійськи є поєднання самостійного навчання і відвідування індивідуальних занять з викладачем.

  Whatever you choose, we hope it'll work for you!

  Велика і дружна сім'я EnglishDom

  Цікаві статті

  Family matters: прислів'я про сім'ю англійською

  Максимальний бал: здаємо Reading на міжнародні іспити з англійської

  Англійські анекдоти з перекладом на російську

  Як скласти резюме тестувальника англійською?

  Як позбутися від російського акценту (відео)

  Артиклі з іменами власними в англійській мові

Також хочемо вам порекомендувати