Як встановити windows 11 без tpm 2.0 і secure boot?

78

Як встановити або оновиться до windows 11 без tpm і secure boot. Чиста установка windows 11

Як встановити операційну систему або оновитися до windows 11 без tpm модуля і перевірки безпечного завантаження “secure boot”, що робити якщо установник виводить повідомлення про те, що комп’ютер не відповідає мінімальним вимогам?

Більшість комп’ютерів не відповідають мінімальним вимоги для установки windows 11, так як у них відсутній модуль tpm (trusted platform module).

Модуль trusted platform module використовується для шифрування даних, ідентифікації користувача, захисту програм від змін, апаратного захисту від вірусів і т.п. Дана функція використовується в windows 11 для шифрування жорсткого диска комп’ютера, так як дозволяє надійно захистити дані від несанкціонованого доступу.

Якщо ви плануєте встановити windows 11 на свій комп’ютер, то повинні враховувати цей момент. При спробі встановити windows 11 на комп’ютер без tpm 2.0 призведе до наступної помилки «цей комп’ютер не може працювати з windows 11».

Як встановити windows 11, якщо немає модуля tpm?

Сьогодні розповімо ще про один метод. Для цього потрібно відкрити текстовий редактор “блокнот” і вставити в нього даний код:

Windows registry editor version 5.00[hkey_local_machinesystemsetuplabconfig]«bypasstpmcheck»=dword:00000001«bypasssecurebootcheck»=dword:00000001

Після цього з’явиться вікно для збереження файлу. Тут потрібно вибрати “тип файлу-всі файли » вказати ім’я файлу з розширенням” .reg ». Наприклад, ” trusted platform module.reg ».

Після створення завантажувальної флешки потрібно скопіювати на неї створений нами reg-файл, який дозволить відключити перевірку tpm.

Далі перезавантажуємо комп’ютер, включаємо завантаження з флешки і запускаємо установку windows 11. Починається установка як зазвичай, вибираємо мову, регіон, натискаємо» у мене немає ключа продукту«, вибираємо редакцію операційної системи і т. Д.

Продовжуємо установку до тих пір, поки не з’явиться повідомлення» windows 11 не може бути запущена на цьому пк «або “this pc can’t run windows 11” (рис.1).

(рис.1)

Після появи цього повідомлення натискаємо на кнопку «назад» щоб повернутися до попереднього кроку, де вибиралася редакція windows 11. Тут потрібно запустити командний рядок за допомогою комбінації клавіш shift-f10 і виконати команду « notepad ».

(рис.2)

В результаті з’явиться вікно програми ” блокнот “. Тут відриваємо меню ” файл « і вибираємо пункт »відкрити “. У вікні переходимо на інсталяційний диск і вибираємо «всі файли», для того щоб побачити створений нами reg-файл. Далі натискаємо по reg-файлу правою кнопкою мишки і вибираємо «злиття/merge». У вікні з попередженням натискаємо на кнопку ” так ” »

Після внесення змін до реєстру, подальша установка повинна пройти нормально, без перевірки на tpm 2.0 і secure boot . Потрібно буде ще раз вибрати редакцію windows 11, після чого установка пройде в штатному режимі.