Як вибрати антивірус

4-27-2021

За даними аналітиків  про кіберзагрози , зловреди атакували кожного п’ятого користувача знаходиться під захистом продуктів лабораторії, а загальна кількість відбитих атак перевищила 975 млн. Фахівці відзначають, що основною проблемою зараження є зневажливе ставлення користувачів до персональних і комерційних даних. Хочемо порекомендувати вибрати найкращий антивірус на сайті https://ua.softlist.com.ua , тут тільки найкращі варіанти .

Важливість збереження і цілісності інформації була не раз розглянута в наших статтях. Сьогодні мова піде про вибір домашнього антивіруса касперського, який здатний надійно захистити ваші дані без навантаження на систему.

Антивірус для будинку базового рівня, здатний захистити від всіх відомих видів загроз, таких як шифрувальники, віруси, програми вимагачі, шпигунське пз. Базовий захист має на увазі мінімальний набір інструментів для забезпечення збереження даних і простоти у використанні. Необхідно відзначити відсутність мережевого екрану, тобто елемента комп’ютерної мережі, що здійснює контроль і фільтрацію проходить через нього мережевого трафіку відповідно до заданих правил.

Продукт підійде користувачам, які не використовують всесвітню мережу інтернет, але остерігаються зараження через зовнішні носії інформації.

Дане антивірусне рішення являє собою оптимальний захист цифрових даних. На відміну від вищезгаданого рішення, kaspersky internet security включає в себе додаткові функціональні можливості, основними з яких є: наявність мережевого екрану, захист від стеження через web-камеру, анти-фішинг і анти-злодій. Окрему увагу варто приділити функції безпечних платежів, яка зберігає інформацію про банківські картки, облікові записи та фінансові операції. Включений модуль активує безпечний браузер для захисту онлайн-транзакцій на пристроях windows і mac. При здійсненні онлайн-операцій, користувачеві пропонується “відкрити сторінку в захищеному браузері”, необхідна сторінка відкривається в новому вікні із зеленою рамкою:

Простота у використанні і робота у фоновому режимі дозволяють користувачеві не відволікатися від своїх справ. А завдяки оновленій панелі управління використовувати весь захисний функціонал стало ще легше.

Постійне оновлення хмарних вірусних баз, забезпечує продукт інформацією про всі новітні види загроз. Хмарні бази не навантажують систему і не займають місце на жорсткому диску користувача.

Резервне копіювання даних настійно рекомендується до використання нашими фахівцями. Носії інформації мають негативну властивість зносу, а як наслідок поломки, яка може нагрянути в самий невідповідний момент. Функція резервного копіювання дозволяє відновити дані на будь-якому пристрої без будь-яких втрат.