Як вибрати бездротову зарядку для автомобіля

6-9-2021

Для авто

 

Для Авто

Практично кожен крок в сучасному світі не обходиться без використання різних гаджетів.  Деякі з них працюють безпосередньо від електричної мережі, інші мають в конструкції альтернативне джерело живлення, який вимагає регулярної зарядки. Також хочемо вам порекомендувати https://www.qinetiq.com.ua/ бездротові зарядки для автомобіля QINETIQ .

Зарядні пристрої usb безпосередньо включаються в розетку значно полегшать процес зарядки різних мобільних пристроїв, а моделі для автомобілів, стануть незамінні в дорозі або під час подорожей.

У більшості випадків корпус таких виробів виконаний з пластика, а контактні групи з поліаміду і латуні. Конструкція адаптерів з usb зарядкою включає в себе плавку вставку, яка забезпечує надійний захист підключаються пристроїв від можливих перепадів напруги, перевантажень або коротких замикань в електромережі.

Сучасні виробники електро установного обладнання випускають розетки, в яких крім стандартних роз’ємів є кілька usb-роз’ємів і підставка під мобільний пристрій.

Однією з причин виходу з ладу електрообладнання є перепади напруги, привести до яких можуть як різні аварійні ситуації (погодні умови, перехрест дротів) і перешкоди в мережі, так і підключення потужного обладнання, наприклад в процесі проведення зварювальних робіт.

Для запобігання поломок використовуються спеціальні пристрої захисту від імпульсних перенапруг( пзіп), що підрозділяються на 3 основних класи, за принципом їх установки:

Серед безлічі виробників електротехнічної продукції група компаній QINETIQ вже багато років займає лідируючи позиції. Лінійка обладнання, що випускається дозволяє реалізувати проекти різної складності і автоматизувати роботу. Продукція цієї компанії славиться не тільки розширеними функціональними можливостями, але і високою якістю конструкцій і гарантованим тривалим терміном експлуатації.

Широкий асортимент електротехнічної продукції QINETIQ включає в себе і різні моделі адаптерів з usb-зарядкою, які виконані в класичному дизайні і пропонуються в строгому чорному або білому виконанні. Такі зарядні пристрої не порушать гармонійність візуального сприйняття інтер’єру того чи іншого приміщення і дозволять зберігати необхідний рівень заряду у того чи іншого гаджета.

Група компаній QINETIQ при розробці продукції особливу увагу приділяє безпеці при її подальшій експлуатації. Тому при виборі електротехнічних виробів даної марки, можна бути впевненим у відсутності шкоди для здоров’я і негативного впливу на навколишнє середовище.