Як вибрати бу macbook pro

8-17-2021
Apple MacBook Pro 13″ Mid 2012 MD102 Б/У состояние – А - ТвойGadget

 

 

 

Зрозуміти справедливу ціну

Головні характеристики, які впливають на ціну macbook pro бу, — екран, процесор, пам’ять і диск. Тому спочатку потрібно визначитися з моделлю. Найпростіше знайти потрібний розмір в магазині: приходьте, приміряєтеся. Якщо не розбираєтеся в потужності процесора і обсязі пам’яті — запитайте у продавця, вам все розкажуть.

Якщо ви не займаєтеся відеомонтажем і не проектуєте будинку в сапрі, необов’язково гнатися за найбільшим екраном і найпотужнішим процесором. Слабенький за сучасними мірками процесор на 1,4 гігагерца годиться для роботи з текстом і перегляду відео.

Про ігри на маку

Якщо ви мрієте купити найпотужніший мак і пограти на ньому в щось на зразок останніх «фаркрая», «мафії», «дума», «гта» або ще чого-небудь такого-залиште надію. Ніякі сучасні ігри на маці не запустяться, а якщо запустяться — будуть виглядати погано. На подив, при всіх можливостях цих комп’ютерів, вони досі не навчилися грати. Те, що виходить на мак, — до смішного неоптимізоване і гальмівне. З іншого боку, ретро-ігри з вашого дитинства підуть на будь-якому маку.

Нові мак-буки виходять постійно, тому важливо не прогадати з роком випуску. В ідеалі-купити мак-бук поточного або минулого року: на ринку вже буде 1-2 більш свіжі моделі, а на торішні будуть прийнятні ціни. Якщо ви купуєте мак на початку 2017 року, то шукайте моделі кінця 2015 або всього 2016 року.

Не плутайте рік випуску і рік покупки. Продавець міг у 2015 році купити мак-бук early 2012 — тобто «початок 2012 року». Я таке не раджу: новітні операційні системи і програми будуть на ньому гальмувати.

Часто продавці пишуть в назві оголошення тільки кількість дюймів екрану. Тому простий запит “macbook air 13 «покаже більше пропозицій, ніж»macbook air 13, початок 2015”. Ви будете довше відсівати невідповідні моделі, але зате точно не пропустіть хороші варіанти.

Сортування за ціною полегшує пошук. Дешевше 50% від вартості нової моделі можна купити деталі і старі комп’ютери, за 50-60% зазвичай продають маки з дефектами. Нам потрібні варіанти за оптимальною ціною в 60-70% від вартості нового макбука.

Як дізнатися стан батареї мак-бука

Натисніть на іконку яблука в лівому верхньому кутку екрану мак-бука. » про це mac « → »звіт про систему”. Знайдіть в розділі «електроживлення» графу «кількість циклів перезарядки». Поруч є пункт “повна ємність заряду”:

Якщо продавець не вказав в оголошенні всю потрібну інформацію, нічого страшного: у вас буде можливість запитати при дзвінку. Вносьте вподобані варіанти в екселевскую таблицю з ключовими характеристиками, посиланням на товар, контактами продавця і своїми коментарями.