Як вибрати букмекерську контору

4-21-2021

Букмекери як окрема галузь розваги вже давно і міцно закріпилася на вітчизняному ринку. Більш того, сучасні тенденції розвитку індустрії припускають значне зростання інтересу аудиторії до букмекерських контор. Добре відомі бк постійно розвиваються, знаходять нові рішення і придумують цікаві бонусні пропозиції, а новачки на ринку намагаються зацікавити користувачів своїми унікальними особливостями, що надають гравцям переваги. Також хочемо порекомендувати почитати про найкращу букмекрску контору на сайті https://olimpbet.zone/alternative/ , тут тільки найкращі шанси на перемогу .

Зараз як ніколи раніше виникла потреба у визначенні чітких критеріїв для вибору хорошої букмекерської контори. Велика кількість бк-це, звичайно, здорово. Але в той же час воно заважає новим гравцям визначитися з тим, де ж найкраще буде укладати парі на спорт, щоб це було вигідно, цікаво, комфортно і без проблем з виведенням коштів.

Далі буде розглянуто, на що слід звернути увагу при виборі букмекерської контори, щоб вибрати кращих представників в росії.

Критерії вибору букмекерської контори

Насправді, критерії вибору кращої букмекерської контори досить прості і їх знає кожен, навіть початківець гравець. Робити ставки в такому закладі має бути просто, безпечно, цікаво і вигідно. Але на що при цьому варто звернути увагу замислюється, на жаль, далеко не кожен беттер.

Отже, ось основний список критеріїв вибору кращих бк в рф:

  • безпека — найголовніше і важливе, на що варто звернути увагу — фінансова та інформаційна захищеність користувача.
  • легальність-відповідність законам і нормативних вимогам державних органів рф.
  • надійність-крім іншого, здатність чітко виконувати всі умови, які поставлені букмекеру ігровим співтовариством.
  • ігрові характеристики-важливий параметр для здійснення безпосередньо ставок на спорт в букмекерській конторі.
  • неігрові характеристики-різний допоміжний функціонал, що дозволяє робити ставки на спорт більш просто і зручно.
  • якість обслуговування-зацікавленість бк в хорошому обслуговуванні гравців, можливість надавати кращий контент і послуги.
  • особисте враження і думка ігрового співтовариства — суб’єктивний, але від цього не менш важливий параметр, що представляє собою мікс з особистих відчуттів і думки досвідчених беттеров.

Даний список являє собою самі основні параметри, на які слід звернути увагу при виборі букмекерської контори. Далі кожен з пунктів буде розглянуто більш детально.

Безпека, легальність і надійність

Безпека, легальність і надійність — три кити, на яких стоїть хороша букмекерська контора. Відсутність або неякісне виконання хоча б одного з них виводить бк з розряду придатних для гри на реальні гроші.

Отже, під безпекою розуміється фінансова та інформаційна захищеність користувача. У першому випадку мова йде про збереження його грошових коштів, відсутності проблем з транзакціями, раптовим зникненням грошей і іншими негативними факторами. Гроші гравця повинні залишатися весь час в його розпорядженні без будь-яких додаткових умов. У другому випадку йдеться про ще більш важливу складову-інформаційну безпеку. Всі надані користувачем дані повинні бути надійно захищені і збережені в таємниці за будь-яких обставин, крім запиту від державних органів.

Легальність в сучасних реаліях росії передбачає наявність ліцензії від фнс рф, співпраця з цупіс, членство в сро букмекерів, а також дотримання інших нормативних основ, що входять в рамки правового поля політики державного регулювання діяльності букмекерських контор. Дотримання вимог від держави забезпечує максимальну безпеку користувача як при звичайній грі, так і в разі виникнення будь-яких спірних питань.

Надійність-чітке дотримання вимог перед гравцями. Наприклад, своєчасна виплата грошових коштів, відсутність “підводних каменів” в бонусних пропозиціях, фіксовані коефіцієнти в прематчі та інші важливі деталі, які показують серйозність намірів, відкритість і чесність по відношенню до користувачів бк.

Ігрові та неігрові характеристики

Ігрові характеристики букмекерської контори-показники, які безпосередньо впливають на ігровий процес користувача, задіяння тих чи інших ставок, видів спорту, стратегій і так далі. Тобто, це основа основ бк по ігровій частині.

Звичайно, в першу чергу мова йде про величину коефіцієнтів, розпису лінії, наявності різних ринків для ставки. Ще одним важливим параметром є величина букмекерської маржі за різними запропонованими парі. Не зайвим буде порівняти всі ці показники з такими ж в іншій відомій і популярній букмекерській конторі.

Крім того, тут багато що залежить від самого гравця, його переваг і обраної стратегії гри. Наприклад, деякі ставки і види спорту можуть не цікавити беттера, і їх наявність або відсутність в бк ніяк не вплине на критерій оцінки закладу.

Неігрові характеристики-різний допоміжний функціонал, який робить гру більш комфортною і цікавою. Сюди можна віднести наявність статистичних даних, прогнозів майбутніх подій, графічну і відеотрансляцію, мобільні додатки, бонусні пропозиції (їх кількість і якість) і багато, багато іншого. Як правило, чим більше сил і часу букмекер приділяє додатковому функціоналу, тим більше користувачам подобається проводити час в бк.

Якість обслуговування, особисте враження і думка ігрового співтовариства

У загальному випадку під якістю обслуговування розуміється простота і швидкість проходження процедури реєстрації (ідентифікації) користувача, якість роботи служби підтримки, наявність цілодобового чату, швидкість введення і виведення грошових коштів, кількість поширених платіжних систем і так далі. Тобто все те, що не залежить від самого гравця, але впливає на комфорт його перебування в бк. Більш того, цей параметр відображає рівень сервісу, який можуть надати гравцеві в букмекерській конторі.

Особисте враження-суб’єктивний фактор, але він дуже важливий при виборі конкретного букмекера, так як користувачеві, який вирішив грати всерйоз і надовго, доведеться провести на сайті закладу досить велику кількість часу. До цього параметру можна віднести простоту і функціональність інтерфейсу, дизайн, локалізацію (при необхідності), наявність додаткових функцій і приємних дрібниць. Загалом, все те, що впливає на загальне враження гравця.

Також важливо прислухатися і до думки досвідчених беттеров, які пограли вже не в одній букмекерській конторі і встигли вибрати кілька найоптимальніших варіантів. Такий підхід дозволить заощадити багато часу, нервів і сил.

Висновки

Вибір букмекера в сучасних реаліях-досить непросте і трудомістке заняття. Проте, для хорошої гри на гроші обов’язково потрібно вибрати найбільш підходящу букмекерську контору. У цьому вам може допомогти сайт bettingcafe, де зібрані тільки найкращі представники організаторів спортивного беттінга в країні. Для зручності всі позиції розміщені в рейтингу букмекерів в залежності від їх максимально точної відповідності всім перерахованим вище параметрам.

Можна сміливо вибирати кілька верхніх позицій рейтингу букмекерів і перевірити особисто якість роботи таких закладів, а також виграти велику кількість грошових коштів.