Як вибрати стіл з дуба

9-24-2021
Журнальний стіл Nord Журнальний стіл Nord

Меблі з натуральної деревини вважається найякіснішою, безпечною, розкішною і довговічною.  Природна сировина дозволяє створювати авторські меблі: живу і комфортну, добротну і красиву, ергономічну і практичну. Незважаючи на бурхливий розвиток сучасної техніки і прогресу, дерево, як і раніше, не втрачає своєї популярності. Воно зустрічається майже в будь-якій кімнаті. Обідні столи з масиву, встановлені на кухні, мають високі експлуатаційні показники, вони естетичні, теплі і надійні. Також хочемо вам порекомендувати https://oakshop.com.ua/derevyani-stoly-z-masyvu-duba/ стіл з дуба.

Використання обідніх дерев’яних столів

Вибираючи обідній стіл для кухні, важливо проявити максимум відповідальності і свідомості, а підвищену увагу приділити якості матеріалу. Дерев’яні кухонні столи з дуба або іншого матеріалу подарують багатство, мир і спокій. Природне покриття не змінить своїх якостей навіть через десятиліття постійного користування. На поверхні столу не з’явиться гниль, тріщини і відколи. Будь-яке пошкодження легко забирається з його покриття, якщо зачистити її наждачним папером і повторно нанести лак.

Щоб стільниця прослужила максимально довго і радувала око первозданним зовнішнім виглядом, важливо правильно і систематично здійснювати за нею належний догляд. Адже навіть незначне пошкодження порушує цілісність столу і призводить до небажаних наслідків у вигляді псування зовнішнього шару. Лакові поверхні не люблять перепаду температур, тому гарячі каструлі ставити на них не можна. Зберегти поверхню допоможе використання підставок і обробних дощок.

Розмір і форму дерев’яних столів підбирають в залежності від інтер’єру кухні. Натуральні моделі з деревини не завдадуть шкоди здоров’ю і прослужать багато років поспіль. Зовнішня краса таких столів підтримується обробкою спеціальними захисними складами. Класика, що не виходить з моди, простота догляду за поверхнею викличе захоплені відгуки всіх домочадців.

До відома:

  • стіл обідній дерев’яний не підійде людям, які мріють про яскраву і нестандартної кухні. Колір натурального покриття, не оброблений і не пофарбований, навряд чи можна назвати насиченим. На відміну від дерев’яних столів, пластикові або скляні моделі більш колоритні.
  • вартість моделей з натуральним покриттям трохи вище аналогів мдф, ДСП, тому не кожна людина зможе його купити.

Цінні властивості деревини

Дерево – натуральна сировина, що володіє наступними характеристиками:

  • абсолютна натуральність, безпека. Відсутність у складі токсичних компонентів, наповнення повітря цілющими смолами, енергією живої речовини.
  • незвичайна фортеця, незмінність зовнішнього покриття, тривалість експлуатації. Добре оброблена деревина прослужить 50 років і більше, а реставрація відбувається швидко і легко.
  • зручність використання. Така поверхня тепла, приємна на дотик, практична і функціональна.
  • відповідність будь-якому напрямку і дизайну, всілякі колірні композиції.
  • розкішний і витончений зовнішній вигляд, можливість нанесення унікальних декоративних елементів у вигляді аплікацій, різьблення, інкрустацій.

Кращі породи деревини

Сучасне виробництво дозволяє використовувати будь-які сорти деревини з різним рівнем твердості. Матеріали з підвищеною щільністю-деревина дуба, бука, горобини, яблуні, підходять для виготовлення меблів і несучих конструкцій. Вони легко витримують щоденні навантаження. Кухонні столи виробляють з будь-якого дерева, тільки для стільниці беруть виключно тверді сорти. Вони мають схожі характеристики, але відрізняються відтінками і деревним малюнком.