Як вибрати диван-ліжко

9-30-2021

Кожен, хто хоч раз проводив безсонну ніч на позиченій у приятеля старій розкладачці, знає справжню ціну зручного диван-ліжка. Також хочемо вам порекомендувати диван купити у Львові. На ринку існують якісні моделі складних диванів, придатних для сну, головне – це мати уявлення про те, що потрібно. Далі підуть основні аспекти, що вимагають уваги при покупці. Тому, хто ніколи не мав диван-ліжко, але замислюється про покупку просто про всяк випадок, слід подумати двічі. Складаний диван коштує набагато дорожче, ніж звичайний, так що навіть якщо він буде використаний тільки для сну, краще зупинити вибір на звичайному дивані і запастися сучасними надувними матрацами. Через особливості конструкції, диван-ліжко має жорстке сидіння. Літнім людям часто подобається додаткова підтримка, коли зручніше вставати, але багатьом буде некомфортно спати на твердій поверхні.

Розмір має значення. Необхідно виміряти місце, де планується розмістити диван, і оцінити наскільки він вписується в габарити приміщення. Спальні меблі випускаються в чотирьох стандартних розмірах по ширині: 120-140 см, 140-165 см, 172 – 233 см, 200 – 260 см.для того, щоб не було труднощів при транспортуванні, потрібно виміряти ширину і висоту вхідних дверей в приміщення, через які планується проносити диван, включаючи ліфт і сходи в під’їзді. Дані вимірювань можна взяти з собою в меблевий салон, щоб відразу бути впевненим в те, що ліжко не застрягне в дверях. Ніжки дивана часто бувають знімні. Рами, на яких базуються дивани, в більшості своїй одні й ті ж. Механізми, на яких робляться спальні ліжка будуються за одним і тим же принципом з незначними відмінностями від однієї меблевої фабрики до іншої. Якщо розрізати диван, всередині можна виявити металеву раму з пружинами по краях, які підтримують поверхню. Сучасні диван-ліжка все ще мають знайомі багатьом жорсткі виступи під матрацом на лінії поділу сегментів, але тепер вони ретельно згладжені м’якою прокладкою, щоб уникнути хворобливих сюрпризів після пробудження.

Преміальні моделі диванів і ліжок зроблені з суцільною дерев’яною базою під всією поверхнею подушки, що дозволяє використовувати матраци стандартного розміру, в той час як матраци для складних диванів зазвичай коротше. Такі спальні місця займають менше простору в кімнаті у відкритому положенні. Тип матраца в меблів для спальні-основний фактор, в якому криється відмінність однієї моделі від іншої. Оскільки вони розкладаються, можливі як суцільні так і сегментарні варіанти виконання. Пружинні матраци мають всередині себе пружини, чим їх більше, тим легше буде на них спати. Пінополіуретан низької пружності-найкращий матеріал для матраців, забезпечує оптимальний комфорт без скрипу. Пружинно-повітряні матраци поєднують в собі технології пружинної амортизації із застосуванням пінополіуретану.

Покупці часто соромляться приміряти вподобаний диван в салоні, однак, з урахуванням розміру грошових вкладень в цей предмет меблів, варто зробити зусилля і на кілька хвилин перебороти помилкову сором’язливість. Щоб оцінити, наскільки підходить той чи інший диван, слід на нього лягти і зобразити кілька поз, звичних для сну, зрозуміло, в рамках пристойності і гарного смаку. Потрібно спробувати відвести ліжко, щоб відчути, наскільки легко працює висувний механізм, потім посидіти на дивані в складеному стані, оскільки саме в такому вигляді він буде використовуватися більшу частину часу. У продажу є величезна кількість моделей з різною забарвленням на будь-який смак, кожен бажаючий легко може вибрати собі ідеальне спальне місце не тільки комфорту, але і візерункам на оббивці цього важливого предмета меблів.