Як вибрати квартиру в новобудові

10-6-2021

 

ЖК Рівер Сіті, Житомир — Квартири в новобудовах — ЛУН

 

Як вибрати квартиру в новобудові в іншому місті

Придбання квартири в іншому місті ще 10-15 років тому являло собою цілу спецоперацію, яку потрібно ретельно спланувати. Але розвиток цифрових технологій і пандемія коронавірусу значно змінили цей процес. Також хочемо вам порекомендувати вибрати квартиру в новобудові https://river-city.com.ua/ в ЖК “Рівер Сіті”. 

Бюджет-всьому голова

В першу чергу потрібно зрозуміти рівень цін і приблизний бюджет пропозиції в конкретній локації. Для цього можна скористатися сайтами забудовників, порталами з підбору нерухомості та аналітичними матеріалами від учасників ринку.

Багато покупців з регіонів дивляться найбільш дешеві об’єкти. Однак це не найправильніша стратегія. Крім не кращого місця розташування, поганий транспортної доступності та відсутності інфраструктури існує ризик зв’язатися з недобросовісним девелопером.

Якщо планується придбання квартири в іпотеку, то важливо оцінити приблизні щомісячний платіж і підсумкову вартість з урахуванням відсотків по кредиту. Це можна зробити за допомогою різних калькуляторів, які розміщені не тільки на сайтах банків, але і ресурсах з підбору кредитів, а також галузевих порталах. Для розрахунку необхідно вказати ряд параметрів: вартість квартири, процентну ставку, початковий внесок, термін кредиту, наявність різних знижок (для зарплатних клієнтів, за страхування, спеціальні пропозиції від забудовників та інші), дострокове погашення. Само собою, всі підрахунки будуть орієнтовними, так як конкретні умови кредиту назве тільки банк після вивчення та аналізу конкретного позичальника, але зрозуміти порядок цифр за їх допомогою цілком реально.

Формат квартири

Бюджет визначено, тепер можна приступити до вибору типу квартири. Перш за все, потрібно визначитися з бажаним форматом: чи буде це компактна студія або простора трикімнатна квартира, а може краще взагалі звернути увагу на євро-планування? інше питання, на яке варто відповісти-що пріоритетніше особисто для вас: метри або локація? насправді, таких розвилок при виборі буде чимало. Тому відзначимо кілька моментів, на які слід звернути увагу.

Обов’язково плануйте на кілька кроків вперед. Наприклад, якщо квартира вибирається для молодої сім’ї, то варто враховувати появу дитини протягом декількох наступних років: це зажадає не тільки певної конфігурації і кількості кімнат, але і наявності дитячого садка, школи і поліклініки поруч.

Звертайте увагу на планувальні рішення. Простіше кажучи, великий метраж – не завжди перевага. Наприклад, через складну форми кімнат може губитися корисна площа.

Враховуйте ринкові перспективи конкретної квартири. Наприклад, орендарі і покупці на однокімнатні квартири знаходяться швидше, ніж на трикімнатні. .