Як вибрати монолітний полікарбонат

9-20-2021

 

 
Монолітний полікарбонат Soton бронзовий 2мм: лучшая цена, купить в  Харькове, Украине. полікарбонати от "СК «Nicoll»"
 

Один з найпоширеніших в господарстві і будівництві матеріалів – монолітний полікарбонат.  Він буває декількох видів, тому для конкретних функцій необхідно вибрати, який монолітний полікарбонат краще підходить для поставлених завдань. Також хочемо вам порекомендувати монолітний полікарбонат https://www.modernpl.com.ua/cat/polikarbonat/monolitnyj/ в ТзОВ Сотекс Трейд.

Можливі види монолітного полікарбонату

Всього виділяються два види монолітного полікарбонату:

  • профільований (інша назва-хвилястий або стільниковий) – у нього ребриста поверхня, що сприяє скату води, збільшенню міцності за рахунок додаткових ребер жорсткості;
  • плоский-це полікарбонатні листи прямокутної форми, що використовуються для оформлення споруди: скління, монтажу вітрин.

Інший спосіб поділу монолітного полікарбонату у виробників – за кольором і прозорості. Це залежить від додавання фарбувальних пігментів на виробництві.

Переваги профільованого монолітного полікарбонату над плоским

Деякі характеристики профільованого і плоского моноліту збігаються:

  • ізоляційні властивості;
  • стійкість до ультрафіолетових променів;
  • хімічна стійкість.

Головна перевага профільованого полікарбонату над плоским-міцність. Структура профілю включає ребра жорсткості, які в кілька разів підвищують міцність листа. Ребриста структура профільованого полікарбонату сприяє тому, що гнучкість стає вище. Необхідно враховувати особливості застосування, щоб купити кращий монолітний полікарбонат.

Де застосовується профільований монолітний полікарбонат

У господарстві монолітний полікарбонат застосовується в декількох напрямках:

  • монтаж прозорої покрівлі-дахів, навісів, козирків;
  • зведення господарських будівель-теплиць, парників, зупинок;
  • огорожа території.

Причина вибрати профільований полікарбонат-легкість матеріалу, вага якого сприяє простоті монтажу. За рахунок легкості, міцності, гнучкості і підбирається прозорості він найчастіше використовується як ненесуча поверхня: стіна, дах, перегородка.

Характеристики профільованого полікарбонату

Полікарбонатні листи з профільним перетином використовуються замість інших матеріалів з кількох причин: ціна, легкість монтажу, співвідношення ваги і міцності, пропуск світла, стійкість до вологи. Вибір товщини монолітного полікарбонату дозволяє підвищити стійкість до вітру через збільшення ваги. Товщина буває від 1,5 до 20 мм, розмір – приблизно 2 на 3 метри. Інші характеристики профільованого моноліту: горючість, залежність від цілісності ультрафіолетової плівки, теплове розширення поверхні.

Особливості монтажу

Для створення стійкої конструкції з полікарбонату повинні виконуватися умови по монтажу. Кріплення моноліту можливо тільки саморізами з шайбами на металевих профілях. Металеві балки виступають як каркас конструкції, на якій поміщаються листи, спосіб накладення – внахлест.