Як вибрати пам’ятник

10-22-2021

 

Є23

 

Як вибрати пам’ятник на могилу

Питання вибору пам’ятника на могилу – одне з найважливіших і найпоширеніших, на які менеджери компанії «Спокій» відповідають чи не щодня.  І для вашої зручності ми вирішили зібрати основні рекомендації, як вибрати пам’ятник на могилу і з якого каменю. Також хочемо вам порекомендувати вибрати https://spokij.com.ua/pamyatnyky/odynarni/ пам’ятники одинарні.

Камінь для пам’ятника як вибрати

Матеріал, який йде на виробництво пам’ятників-це найважливіший показник, який безпосередньо впливає на естетичні властивості і зовнішній вигляд готового пам’ятника. На його стійкість до стирання, а також на підсумкову вартість виготовлення і установки. І основу, з якої пам’ятник виготовлений, мабуть, можна назвати основним критерієм, який надає визначальне значення при виборі пам’ятника на могилу.

В силу певних фізичних властивостей і, особливо « “мікропористості”, природного мармуру, а, відповідно, його недовговічності, ми не розглядаємо натуральний мармур в якості основи для виготовлення пам’ятників. А зупинимося на різних сортах природного граніту і штучного каменю, як найбільш поширених матеріалів для виготовлення пам’ятників.

Як правильно вибрати гранітний пам’ятник

Карельський габро діабаз-екологічно чистий природний камінь чорного кольору з мікроскопічними вкрапленнями світлого і сірого кольору. Висока популярність карельського граніту пояснюється його високою міцністю і стійкістю до стирання. Карельський габро практично не схильний до впливу навколишнього середовища і протягом десятиліть гарантовано не втрачає високих естетичних властивостей і рівня полірування. Якщо перед вами стоїть завдання який пам’ятник на могилу вибрати зверніть увагу на моделі з карельського граніту.

Парадокс полягає в тому, що вартість виготовлення пам’ятників з граніту вітчизняного походження практично не відрізняється від ціни на пам’ятники з імпортних гранітів. Але про це трохи нижче.

Пам’ятники з граніту як вибрати

Неймовірно красивий граніт насиченого чорного кольору з найдрібнішими сірими вкрапленнями. Китайський граніт має найвищі фізичні і механічні властивості, а за естетичними властивостями не має аналогів у світі. Якщо ви хочете вибрати пам’ятник на могилу максимально чорного, глянцевого, благородного кольору, зверніть увагу на моделі з китайського граніту.

Говорячи про сорти граніту, варто відзначити, що на момент написання даного матеріалу, легендарний граніт shanxi black практично відсутній на ринку. Сталося це тому, що всі гранітні кар’єри в провінції shanxi практично вироблені, а на зміну shanxi black прийшли інші, не менш красиві і міцні сорти.

Дивовижна працездатність китайців зробила китайський граніт доступним для споживача за ціною нижче, ніж вітчизняного карельського. Якщо бути точним, то середня ціна на пам’ятники з граніту, в 2015 році вперше стала трохи нижче імпортних аналогів. Та й сталося це через різкий стрибок курсу долара по відношенню до рубля на початку цього року.

Як вибрати матеріал для пам’ятника

Пам’ятники з полімерграніту-це відмінний вибір, якщо ви хочете вибрати гранітний пам’ятник, і в той же час, трохи заощадити. Пам’ятники зі штучного каменю дивним чином поєднують в собі основні фізичні та естетичні властивості природного граніту, і, відносно, невисоку вартість виготовлення. Навряд чи непрофесіонал з ходу відрізнить пам’ятник з полімерграніту від його карельського або китайського аналога. Тому, якщо ви хочете вибрати пам’ятник на могилу з граніту, і бажаєте заощадити – вибирайте пам’ятник з гранітополімеру.

Якщо ви хочете вибрати пам’ятник на могилу і, до того ж, щоб він на десятиліття зберіг високу якість виготовлення і полірування всіх поверхонь, зверніть увагу на моделі надгробків з природного і штучного граніту. Граніт а також штучний камінь – це найкраща на сьогоднішній день основа для виробництва довговічних і красивих пам’ятників. І тільки на пам’ятники, виготовлені з перевірених часом матеріалів, можна давати тривалу гарантію 20 років і вище.