Як вибрати ремонт побутової техніки

7-27-2021
ремонт бытовой техники на дому

 

 

Ремонт побутової техніки на дому або в сервісному центрі?

Зламалася ваша побутова техніка-що може бути гірше? а гірше може бути тільки її ремонт.  Ця неприємна новина про поломку, може збити з пантелику кожної людини. Як добре якщо на техніку зберігся гарантійний талон, на якому дата закінчення гарантії ще не настала, а що робити іншим?  Також хочемо вам порекомендувати посетить сайт по ремонту побутової техніки.

Раніше було так: практично всі люди при виявленні несправності в побутовій техніці (холодильник, телевізор, пральна машина, спліт – система і т. Д.) кидають всі справи і починають дзвонити всім своїм знайомим і дізнаватися чи є у них знайомий майстер, який зміг би все полагодити і виправити – всі шукають того самого дядька Васю – майстра на всі руки!

В даний час: інтернет провайдери, в тому числі і стільникові оператори зробили великий крок у бік доступності інтернету. На сьогоднішній день інтернет є у кожного другого. Тепер досить відкрити будь-яку пошукову систему і ввести в рядку пошуку: ремонт побутової техніки і вам відкриється цілий список сайтів, сервісних центрів (сц), які надають побутові послуги з ремонту техніки у вашому регіоні. Але тут є один ньюанс, не у кожного сервісного центру є співробітники для виїзду до клієнта додому, як бути тоді, чи готові ви передати свою дорогу техніку в сервісний центр.

Так що ж вибрати віддати техніку в сервісний центр або викликати майстра додому, давайте порівняємо ці два варіанти:

Ремонт побутової техніки в сервісному центрі, порядок виконання:

  • доставка побутової техніки в сц. Необхідно якось доставити техніку в сервісний центр. Дрібну техніку, таку як мікрохвильова піч або телевізор з невеликою діагоналлю доставити в центр не складе великих труднощів, а ось з великої можуть виникнути певні проблеми. Наприклад, вага середньої пральної машинки становить, близько 50-60 кг і через великого розміру одному її винести, буде дуже складно, така ж ситуація і з холодильником і т. Д..
  • черга, черга і ще раз черга. Як і 10 років тому в сервісних центрах часто виникають черги з клієнтів. Середній час перебування при здачі техніки становить від 20 хвилин до 1 години.
  • терміни виконання ремонту побутової техніки в сц. Як правило термін виконання ремонту буде залежати від декількох факторів: завантаженість сц і наявність запасних деталей.
  • якість і складність ремонту. Найчастіше майстри виконують діагностику і ремонт відносяться до виконання без відповідально. Бували випадки, коли майстер після заміни деталі не перевіряв працездатність і справність техніки. Несправність виявлялася після включення або в процесі експлуатації протягом першої доби, після чого доводилося повторно відвозити і здавати в ремонт. Вся ця процедура займає час, на доставку і на пояснення причини диспетчеру, що ви не могли зіпсувати її за один день і вашої провини в цьому немає.
  • гарантія на виконаний ремонт. Практично всі сц надають гарантію від 14 днів до 1 року.
  • доставка, установка і підключення побутової техніки після сц. Нескладно підключити мікрохвильову піч або холодильник, набагато важче буде підключення домашнього кінотеатру, посудомийної машини або великогабаритного телевізора. Складність буде полягати у великій кількості проводів підводяться до пристрою, а також правильному розміщенні і закріпленні техніки на минуле місце установки. Можливо для підключення вам доведеться оплатити роботу фахівця.

Ремонт побутової техніки на дому:

  • зателефонувати в сц і домовитися про час приходу майстра до вас додому. Рекомендуємо попередньо уточнювати вартість діагностики та ціну ремонту побутової техніки, дізнавайтеся вартість тільки діагностики, без виконання ремонту. Більшість сц працюють за схемою: діагностика побутової техніки, безкоштовна
  • приїзд майстра додому. Підготуйтеся до приїзду майстра, приберіть все зайве з побутової техніки і звільніть місце біля або навколо неї для великогабаритної техніки.
  • діагностика та ремонт. Ви можете бути присутніми в процесі розбору і діагностики. Якщо вас влаштовує ціна озвучена майстром, ви також зможете бути присутніми при виконанні ремонту і контролювати його роботу.
  • гарантія на виконані роботи. Так, не дивуйтеся майстер, який приїжджає до вас додому, після виконаної роботи також зобов’язаний надати гарантію на всі виконані роботи і замінені деталі. Термін гарантії становить в середньому 6 місяців.

Ми рекомендуємо звертатися в наш сервісний центр по ремонту побутової техніки, якщо у вас вийшла з ладу великогабаритна і технічно складна техніка(домашні кінотеатри, пральні машини, холодильники, телевізори, кондиціонери і спліт-системи і багато іншого).