Як вибрати стійку під телевізор

12-7-2021

 

меблі під телевізор в вітальню (42 фото): дизайн кутовий підвісний тв-тумби  або довгою консолі, що вибрати під телевізор - 2020-2021
 

 

 

Місце розміщення телевізора має бути комфортним і надійним. Тумба-один з найпопулярніших і ефектних варіантів. Вона стає частиною дизайну приміщення, служить додатковим сховищем для дисків, журналів, газет.

Класика, хай-тек або кантрі – як і будь-яка інша деталь меблів, тумба під телевізор має свій стиль. Сучасний ринок не обділить вас вибором відповідної моделі. Існують оригінальні, дуже ефектні варіанти дизайну під натуральний камінь, цегла та інші будівельні аксесуари. Також хочемо вам порекомендувати стійку під телевізор https://tehnohata.ua/shop/televizoryi в інтернет магазині ТехноХата. 

Конструкція – другий, і, мабуть, найважливіший критерій при виборі. За габаритами тв тумби діляться на:

– компактні-невеликих розмірів, з мінімумом деталей. Такі меблі вдало впишеться в малогабаритне приміщення.

– місткі-багатофункціональні сховища з полицями, висувними шухлядками, перегородками.

Матеріал виготовлення пов’язаний як зі стилем, так і з конструкцією.

У вас є серйозні плани купити тумбу під телевізор? визначтеся, який матеріал вам потрібен. Підставки можуть бути:

● дерев’яні

● ДСП

● металеві

● із загартованого скла товщиною 8-15 мм.

● пластикові

● комбіновані – ДСП/дерево і скло, метал/скло, пластик/скло.

Коли має значення доступна ціна, тумба під телевізор повинна поєднувати в собі недорогий матеріал і граничну функціональність. Найдешевше коштують конструкції “ДСП – скло”.

Фасад тумби може бути відкритим або закритим. В останньому випадку встановлюються підвісні або розсувні дверцята, найчастіше – скляні. Вони дають хороший огляд речей, які знаходяться всередині, одночасно оберігають їх від пилу. Внутрішні міні-тумбочки, надбудови з нішами збільшують місткість. Колісні опори допомагають легко пересунути тумбу з місця на місце.

Форма-справа смаку і зручності. Тумба під телевізор з класичними прямими лініями замовляється найчастіше. Її легко розмістити в будь-якій точці приміщення. Круглу, трикутну або трапецієподібну підставку потрібно грамотно вписати в інтер’єр. Зате вона буде оригінально виглядати і створювати стильний контраст зі строгими лініями телевізійної панелі.

● сполучуваність габаритів телевізора і тумби – по висоті, ширині і глибині

● прозорі дверцята для тв-панелі-на час вимикання захищають телевізор від пилу;

● кутовий варіант – тумба в такому виконанні служить гарантією стійкості телевізора. Від випадкового падіння його захищають відразу дві стіни

● похило-поворотний кронштейн під tv-задає потрібне положення екрану для зручного огляду.

1 куплена через інтернет-магазин тумба під телевізор обійдеться набагато дешевше. Ви можете недорого придбати тв – меблі оригінальної конструкції в найкоротші терміни.