Як вибрати стільницю з мармуру

10-6-2021
Мармур Латіна F104 ST2

 

Головні відмінності стільниці з мармуру і граніту

Стільниця з мармуру або з граніту є найпоширенішими різновидами стільниць, що застосовуються в дизайнерських проектах. Стільниця з граніту і мармуру на сьогоднішній день обладнають у ванній кімнаті в наборі з туалетним столиком або раковиною. Гранітні або мармурові стільниці додають інтер’єру можливості перетворювати обстановку кімнати до невпізнання. Якраз стільниці з таких матеріалів задають образ і вдачу всього антуражу. Також хочемо вам порекомендувати вибрати стільницю з мармуру https://tomek.lviv.ua/ в інтернет магазині «Томек». 

Стільниці своїм виглядом вносять в будинок природну красу справжнього каменю, солідність, глибину і стиль. У наш час натуральні граніт і мармур промишляють у багатьох державах світу. А різноманіття колірної гами цих каменів просто вражає. Це дозволяє підбирати колір каменю під інтер’єр кожного будинку, ресторану або офісу.

Зорієнтуємося в основних відмінностях між гранітом і мармуром.

Мармурові стільниці не настільки незмінні до агресивного середовища, як стільниці з граніту. Тому на кухню розумніше встановлювати стільниці з агломерату або з граніту. Дані матеріали не проявляють себе на вологу і кисле середовище, не вбирають жир або запахи, чудово піддаються обробленню і поліровці. Залежно від вашого проекту, можливе виготовлення стільниці з граніту або мармуру практично кожної задуманої форми. Крім цього стільниці виготовлені з каменю екологічно безпечні, не виділяють абсолютно ніяких шкідливих речовин.

Стільниці з граніту абсолютно ідеальне рішення для кухні. Мармурові стільниці за своїми якостями більш підходять для ванної кімнати. І вся причина полягає в примхливості мармурових стільниць, що міцність їх поверхні дещо менше. Кухонна мармурова стільниця прослужить не одне десятиліття, але на стільниці з граніту сліди від гарячого, плями і подряпини з’являться набагато пізніше. У мармуру якості більш м’якого матеріалу. Чого не скажеш про граніті, який вважається найміцнішим натуральним каменем, досконалим матеріалом для застосування на кухні.

Догляд за мармуром потрібен ретельний.

Для цього необхідно застосувати чисту ганчірку зі звичайною водою або засоби для догляду за каменем. Зверніть увагу на те, що типові засоби для догляду за каменем не годяться, тому що більшість з них лужні, руйнівно впливають на полірування каменю. Стільниці з агломерату або граніту не так вимогливі. Досить буде протирати стільниці з таких матеріалів чистою водою і ганчіркою без застосування засобів по догляду за каменем. У всякому разі, гранітні стільниці прослужать дуже довго.

Зупинивши своі вподобання стільниць з мармуру або граніту, зверніть увагу на підбір матеріалу, його обробку і монтаж отриманого вироби. Матеріал з природного каменю досить важкий і при проектуванні стільниці слід вдатися до досвіду фахівців.