Як виграти в ставки на спорт

10-21-2021

 

 

Беттори намагаються робити Прогнозы на спорт, щоб отримувати дохід на дистанції. Дана дисципліна не може конкурувати в популярності з футболом, але має ряд переваг. У ставках потрібно знати про деякі нюанси дисципліни, так як результати можуть бути непередбачуваними. При правильному підході досвідчені гравці отримують великі виграші. Нижче ми детально розглянемо інструкцію, як здійснювати прогнози на хокейні протистояння. 

Що важливо знати перед тим, як робити ставку?

Перед тим, як здійснювати ставки на хокей, слід ознайомитися з наступними факторами:

 • вибір надійного оператора. Бк 888спорт буде відмінним варіантом для всіх категорій користувачів. Переходьте за посиланням вище, ознайомтеся з детальним оглядом компанії, там же є детальні і чесні огляди інших операторів.
 • плюси і мінуси хокейних ставок. Ці нюанси дозволять розібратися, чи варто працювати з дисципліною.
 • основні хокейні ліги, найвідоміші спортсмени.
 • процес беттінга. Гравці повинні ознайомитися з наслідками, на які можна ставити.
 • стратегії-як системи беттінга, так і управління банком. Наприклад, якщо користувач робить ставки на хокей навмання і не управляє своїм банкроллом, в цьому випадку він зіллє всі гроші. У ставках на хокей важливо використовувати стратегію і чітко слідувати її умовам.

Плюси і мінуси ставок на хокей

Переваги:

 • простий аналіз матчу, тому що в поєдинку беруть участь такі види спортсменів: воротар, захисники і нападники;
 • щодня в букмекерській лінії можна знайти ігри для ставок на хокей;
 • високі коефіцієнти на більшість поєдинків нхл, кхл та інші топові чемпіонати;
 • по ходу протистояння часто зустрічаються камбеки.

Наприклад, команда пропускає кілька шайб, а потім порівнює рахунок і перемагає суперника. Беттори використовують ці ситуації для пошуку валуйних ситуацій і вилок в лайві. Букмекери не встигають звертати увагу на хід всіх матчів, тому з’являється багато недооцінених ринків онлайн. У ставках на хокей є наступні мінуси:

 • у поєдинках є ланки по 5 спортсменів, тому важко оцінювати поточний склад на ковзанці;
 • складно виявити явного фаворита, у багатьох лігах зустрічаються рівні колективи.

Як правильно зробити ставку на хокей?

Покрокова інструкція:

 • перед здійсненням ставки на хокей необхідно детально вивчити правила дисципліни і букмекерського майданчика. Користувачеві потрібно переглянути багато трансляцій поєдинків. Беттор повинен вийти на такий рівень, що він буде помічати, як спортсмени грають з шайбою, способи передачі, їх слабкі і сильні сторони. Клієнту потрібно розуміти тактичну схему колективу.
 • у хокейних ставках рекомендується зосередитися тільки на певному турнірі. Це дозволить розуміти закономірності однієї з команд або всіх учасників.
 • вибір кращого букмекера. Сервіс повинен пропонувати високі коефіцієнти і трансляції матчів. Бажано мати можливість зробити повернення ставки по ходу зустрічі.
 • уважно вивчайте правила бк для прогнозування хокею та інших видів спорту. Ви повинні знати, що перемога розраховується з урахуванням овертайму.
 • користувачеві необхідно аналізувати програні і успішні ставки. Ще рекомендується працювати зі своєю тактикою.

Наприклад, користувач вирішив перевірити свої результати на дистанції. Для цього йому необхідно записувати дату парі, протистояння, розмір ставки. Йому потрібно знати, чому він в ставках допускав помилки. Кожен вдалий прогноз необхідно позначати і розбирати, що саме дозволило отримати дохід.

Скільки можна заробити?

У ставках на хокей можна заробити будь-які гроші, користувачів ніхто не обмежує. Дохід гравця безпосередньо залежить від його умінь прогнозувати поєдинки. Наприклад, беттор використовує сканер вилок і щодня робить вигідні ставки. Інші учасники працюють з невеликими банкроллами і дрібними коефіцієнтами. Підхід може бути різним, але всі прагнуть до одного результату.

Приклади тих, хто заробив

На різних форумах користувачі публікують види ставок і отриманий дохід. Одним з найпопулярніших тиражів є ставкоман на незалежному порталі. Там відображаються матчі, сума парі, котирування і виграш гравця. Наприклад, гравець в експрес-ставкою на хокей заробив 90 200 рублів. Він поставив 130 000 рублів на коефіцієнт 6.94 і отримав виграш.

Деякі користувачі вирішують зробити ставку на дану дисципліну і стають мільйонерами. Наприклад, гравець поставив 307 000 рублів на поєдинок кхл «спартак» – «северсталь» на перемогу команди два з коефіцієнтом 7.50. Його ставка виявилася правильною, а виграш склав 2 302 500 рублів.

Подібних прикладів хокейних ставок дуже багато. Користувачі прогнозують матчі в лайві і основної лінії на точний рахунок, перемогу команди в основний час і інші результати. Ці коментарі підтверджують факт, що можна успішно зробити ставку і отримати дохід, але тільки при системному підході.

Передматчевий аналіз

Покрокова інструкція:

  • перед тим, як ставити, користувачеві необхідно знайти відсоток відбитих шайб голкіпера в матчах. Подібна інформація доступна у вільному доступі на сервісах статистики.
  • при аналізі лінії оборони слід дивитися на значення корисності і»плюс-мінус”. Там демонструється відсоток забитих і пропущених м’ячів, коли даний спортсмен перебував на арені.
  • рівень спортсменів в лінії нападу в хокейних матчах можна визначити за кількістю забитих шайб і виконаних передач.
  • для отримання відомостей про клуб потрібно дивитися на середню результативність. Особливу увагу в ставках надає реалізація кидків. Користувачі ставлять на команди, які добре реалізують гольові моменти.
  • втома спортсменів після чергового матчу. У сильного клубу можуть з’явитися проблеми при насиченому ігровому графіку. Календар ігор необхідно враховувати при ставках.
  • мотивація. Якщо команда виконала турнірні завдання, то в інших зустрічах вона може показувати низький рівень гри.
  • поточна форма спортсменів. Для отримання реальної інформації потрібно подивитися на 5 минулих матчів суперників.

6. Склади команд, наявність дискваліфікованих і травмованих спортсменів.

Наприклад, користувач аналізує матчі і визначає, що у суперників багато травмованих гравців. При цьому вони є важливими учасниками тренерської тактики. Цей факт важливий і відіграє особливу роль в ставках. Колектив з великою кількістю травмованих хокеїстів не зможе переграти рівного суперника.

Стратегії на хокей

Якщо беттор не працює з ігровою системою, то він не зможе успішно прогнозувати хокейні зустрічі. У кожної тактики є свої умови, які потрібно чітко дотримуватися. Якщо беттор вибирає систему для ставок, то він повинен чітко слідувати її правилам для отримання виграшу. Коли гравець укладає парі навмання, він швидко зливає банкролл. Розглянемо найпопулярніші тактики:

 • лайв ставки. Система полягає в здійсненні прогнозу на тотал більше в 3-му періоді. Беттору необхідно вибирати відповідну зустріч так, щоб один опонент випереджав іншого на 1 шайбу. Котирування на цей ринок повинна бути від 2.
 • система. Для хокею відмінно підійде система 2 з 3. Користувач ставить на три маркета, що дозволяє отримати 3 експреса по 2 ринку. Якщо один з прогнозів виявиться невірним, беттор все одно може розраховувати на виграш.
 • вихід. Стратегія підійде для протистоянь, в яких зустрічаються два рівних суперника. У лінії вибирається ринок на подвійний результат 12, який виключає нічию в зустрічі.
 • тотал. На відміну від інших основних видів результатів, тут найлегше працювати зі статистикою. Наприклад, ми знаходимо клуб, який в середньому забиває три шайби. Якщо у колективу протягом деякого часу реалізація менше цього значення, то в наступному матчі ставимо на індивідуальний тб 3.0.
 • фора. За тактикою необхідно знайти поєдинок з аутсайдером. Ми будемо на нього ставити плюсовою форою. Наприклад, андердог на своєму полі приймає фаворита. На першу команду ми робимо ставку ф1 + 2.5 з коефіцієнтом 1.98 в розмірі 100 доларів. Якщо домашній клуб переможе суперника, зіграє з ним внічию або програє з різницею в 1 або 2 шайби, то ми отримуємо виграш: 100*1.98=198 доларів.
 • довгострокові ставки. Якщо беттор зробить прогноз на переможця турніру, то зможе отримати виграш зі значним коефіцієнтом. Ще зустрічаються маркети, деПропонується ставити на трійку призерів. Запорука успіху забезпечує аналіз можливостей всіх учасників змагання.
 • подвійний результат. Якщо перший клуб є фаворитом зустрічі, то можна ставити на подвійний шанс 1х зі зниженим коефіцієнтом. Парі пройде, якщо фаворит виграє з будь-якою різницею в рахунку або поєдинок завершується внічию.
 • перемога з