Як виграти в ставки на спорт

11-21-2021

Люди роблять ставки на спорт з різних причин: одні хочуть дізнатися, наскільки вони фартові, інші вважають, що розбираються в спорті краще букмекерів, комусь так цікавіше дивитися матчі. Головне, що ми хочемо відразу сказати: не сприймайте ставки як спосіб заробітку. Ставтеся до ставок виключно як до розваги. Можна витратити якусь частину грошей на похід в бар або кіно, а можна — витратити на ставки. Приємним бонусом буде можливий виграш.

Отже, на що і скільки ставити, як зробити перший крок — відповіді на ці та інші питання в нашому туторіале.

На що робити ставки найкраще

На вид спорту, в якому ви добре або більш-менш розбираєтеся. Якщо ви розумієте теніс, баскетбол або хокей — починайте з них.

За статистикою, більшість початківців гравців интернет ставки на спорт , як на найпопулярніший вид в більшості країн світу. Це особливо актуально напередодні чемпіонату європи-2020. Якщо обожнюєте футбол, передбачаєте майже кожен розвиток подій і хочете випробувати удачу, але не знаєте, з чого почати — читайте далі.

Хто такі букмекери

Юридичні особи, які здійснюють діяльність з організації прийому ставок і відповідають за проведення азартних ігор. Букмекери оцінюють шанси команд, переводять ці оцінки в коефіцієнти і приймають ставки.

Робота букмекерів регулюється ліцензією фнс і 244-фз, тому важливо вибирати саме легальні організації. Як вибрати букмекера і на які параметри орієнтуватися, ми розповімо в наступному матеріалі (спойлер: інформація вам точно стане в нагоді).

⚽ ⚽ ⚽ зробити першу ставку https://stavkitut.ru/ з вітальним бонусом до 1500 рублів без депозиту для новачків (доступний тільки при установці програми)>>>

Як зробити першу ставку

Простий і докладний алгоритм від реєстрації до першої ставки.

  • зайдіть на сайт вподобаного букмекера;
  • зареєструйтеся (вкажіть піб, паспортні та інші необхідні дані);
  • пройдіть верифікацію-підтвердження вашої особистості. Якщо у букмекера є офлайн офіс-можна прийти з паспортом і пройти процедуру на місці. Також співробітники можуть зателефонувати по відеозв’язку і підтвердити вашу особу віддалено. Процес реєстрації та верифікації займає 10-15 хвилин, якщо ви не робите це о третій годині ночі, коли співробітники не всіх бк працюють;
  • поповніть рахунок і отримаєте вітальний бонус, якщо він передбачений букмекером;
  • виберіть подію (лінію і результат: про них-далі);
  • створіть купон, введіть суму ставки, підтвердіть дані;
  • чекайте результату.

Ставки: основні терміни та поняття

Часто зустрічаються слова в спортивних ставках, які стануть в нагоді новачкам.

Ставка – ваше інтуїтивне передбачення, сценарій, що трапиться під час гри, яка команда переможе, хто заб’є і так далі. Свій прогноз ви закріплюєте грошима.наприклад, ви вважаєте, що в матчі бельгія — росія, переможе команда станіслава черчесова. І ви ставите на це.

Результат-підсумковий варіант, як закінчиться матч. Може виграти одна або інша команда, можлива нічия-виходить три результати, один з яких ви вибираєте. Також може бути гра без голів, або навпаки, ви думаєте, що за гру їх буде один, три, чотири або шість. Це теж результати, які знаходяться в лінії.

Лінія-це кількість і види результатів. Вони бувають основні і додаткові, останні називаються розписом.

Основна лінія

Розпис-другорядні варіанти, як закінчиться матч. Ви передбачаєте, чи будуть в ньому пенальті, офсайди, жовті картки, видалення, видалення гравців, і так далі.

Розпис

Тотал-сума голів у матчі. Ставиться середня цифра, наприклад, встановлюється два з половиною голи на матч. Якщо забили нуль, один або два — зіграв тотал менше, якщо три голи і більше — тотал зіграв більше.

Фора-використовується, коли грають різні за можливостями команди, і одна очевидно сильніша за іншу. Фора допомагає зрівняти шанси в ставках.

Ординари (або одинари) – ваша ставка на одну подію, матч, турнір. Без додаткових прогнозів. Наприклад, перемога збірної росії в матчі з бельгією.

Експреси (або комбоставки) – ставка, в яку входить відразу кілька результатів. Ви можете передбачити різні варіанти подій відразу декількох матчів. Результати повинні збігатися з зазначеними вами. Якщо будь-який результат виявляється іншим – ви програєте. Якщо кожен ваш результат виявився вірним, коефіцієнти перемножуються, і визначається сумарний виграш.

Багато букмекерів самі збирають всілякі варіанти, за гравців. Вам потрібно тільки вибрати вподобаний купон. Наприклад, ставка на перемогу збірної росії за умови, що в матчі буде забито мінімум 4 голи і подано мінімум 10 кутових. Такі ставки називаються комбоставками.

Бонуси в ставках: навіщо потрібні і в чому підступ

Це-спосіб залучення первинних гравців. Ви отримуєте на рахунок привітальні бонусні бали після першого внесеного депозиту. Але якщо вам здається, що букмекер по доброті душі ділиться вільними грошима — це не так. Перш ніж намагатися отримати вітальний бонус, уважно читайте правила і умови на сайті букмекера, під усіма зірочками і виносками. Тому що найчастіше для отримання вітального бонусу потрібно буде виконати серію непростих умов. Але бувають вітальні бонуси простіше.

Як робити перші ставки

Пам’ятати, що ставки – це про розвагу, а не про заробіток. Грайте в задоволення, ставте суму, яку можете дозволити собі програти. Ніяких ігор на суми, які вдарять по бюджету, і вже тим більше ніяких ігор в борг або на кредитні кошти. Букмекерському бізнесу в його сьогоднішньому розумінні-сотні років, в ньому все продумано так, щоб бізнес був прибутковим.

Як вигравати? чи можна навчитися вигравати в більшості випадків?

Гарантовано на постійній основі вигравати у букмекера неможливо. Але щоб не програвати нерозумно, вкрай бажано ставити на види спорту або команди, за якими стежите. Не потрібно намагатися передбачити результат матчів чемпіонату гватемали, якщо ви вперше бачите назви команд.

Як не нарватися на навколоставкових шахраїв

Нерідко вони виглядають досить переконливо, щоб ви віддали їм свої гроші. Особливо в очах новачків. Зазвичай аферисти промишляють в соцмережах. Одні стверджують, що мають інформацію про підготовлювані договірні матчі і за певну суму поділяться їй з вами. Друга категорія барвисто розписує, як заробляє на ставках мільйони виключно за рахунок «глибокої професійної аналітики». І також за певну суму зробить мільйонерами і вас.

Обидві категорії-шахраї на 100%! прикиньте хоча б на рівні елементарної логіки: якщо люди знають, як заробляти мільйони, то навіщо їм ділитися цими секретами з кимось ще? коли можна витратити цей час на заробіток нових мільйонів.

Якщо вам надсилають фото і відео з купою грошей, скріни з відгуками від гравців, розповіді про «прохідність 99%» або ви потрапляєте на рекламу, де гарантують результат матчу — сміливо відправляйте пройдисвітів в бан.