Як заправити картридж

1-12-2021

 

Перед тим, як заправити картриджі  потрібно з’ясувати, чи не засохли в них чорнило. Якщо між моментом, коли чорнило закінчилися, і заправкою пройшло не більше 2-3 днів і ви впевнені, що друкуючі головки в порядку, то приступайте відразу до заправки по нижче наступної інструкції. Якщо ж з моменту останнього друку пройшло досить багато часу, то рекомендуємо вам скористатися інструкцією по відновленню засохлих картриджів і після цього приступити до заправки. Рекомендуємо почитати про   заправка картриджей на печерске  , тут найкраща якість чорнил для картриджа.

Що потрібно для заправки струменевих картриджів 

  • комплект чорнила чотирьох кольорів: жовтого, синього, пурпурного і чорного. Рекомендовані для заправки картриджів canon 440, 441 чорнило-рдм canon;
  • чотири медичні шприци з голками, по одному шприцу для кожного кольору;
  • паперові серветки і гумові рукавички.

Інструкція по заправці картриджів 

На верхній кришці картриджа під етикеткою знаходяться повітрозабірні отвори, через них ми і будемо заправляти картридж, тільки попередньо потрібно їх збільшити в діаметрі, щоб голка вільно входила. Це потрібно, щоб повітря могло вийти через ці отвори з заправних бункерів при заповненні їх чорнилом.

Наберіть чорнило в шприц (2,5-3 мл кольорового чорнила, 5,5-7 мл-чорних), ввівши голку через отвір в картриджі застроміть її в поролоновий адсорбер під кутом 45 градусів (щоб не пошкодити друкуючу голку голкою)

І повільно наповніть його чорнилом. Як тільки побачите блиск чорнила на поверхні адсорбера, відкачайте їх трохи, так, щоб чорнила не було видно.