Як заробити на snapcha

2-11-2020

not found
В цьому гаджеті в прямому сенсі криється багато інвестиційних можливостей.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Журналісти Mashable розібрали пару Spectacles і подивилися, з чого вони зроблені.
Деякі деталі ніяк не марковані, але три компоненти вдалося ідентифікувати — це система обробки зображень Ambarella (system — on — chip), комбінований модуль Bluetooth Low Energy і Wi — Fi 2, 4 ГГц виробництва Nordic Semiconductor і чіп флеш — пам’яті Kingston. Давайте подивимося на бізнес цих постачальників в контексті ринку переносних пристроїв. A12 оптимізована під малий розмір і низьке енергоспоживання пристрою, тому вона так добре підходить для носяться камер і смарт — очок. Це повинно обнадіяти інвесторів Ambarella (NASDAQ: AMBA), стурбованих ситуацією на ринку екшн — камер. Один з найважливіших клієнтів Ambarella, компанія GoPro (NASDAQ: GPRO), вже чотири квартали поспіль рапортує про зниження виручки — конкуренція загострюється і продажу продуктів падають. Схоже, до цього списку тепер можна додати і смарт — окуляри.
ГГц, використовуються в побутовій електроніці, мобільних аксесуарах, бездротовий периферії для ПК, охоронному і медичному обладнанні, а також у переносних пристроях, так що наявність у Spectacles їх комбінованої мікросхеми Wi — Fi і Bluetooth Low Enegry не повинно дивувати. Згодом Broadcom (NASDAQ: BRCM) продала свій бізнес з виробництва бездротового обладнання і пристроїв для «інтернету речей» компанії Cypress Semiconductor (NASDAQ: CY), яка тепер бореться з Nordic, Texas Instruments (NASDAQ: TXN) та іншими виробниками. Втім, використання чіпа Nordic в Spectacles може посилити позиції компанії.
Не дивно, що в Spectacles використовується флеш — пам’ять Kingstone — компанія займає друге місце в світі по виробництву таких мікросхем. Втім, в Google Glass стояла пам’ять іншого виробника — це був 16 — гігабайтний чіп Toshiba NAND.
Фахівці Mashable продовжують роботу над пристроєм і сподіваються пізніше розкрити імена інших постачальників компонентів. Поки не можна сказати, що продажі Spectacles сильно впливають на бізнес цих виробників, але це тільки початок, і, якщо ринок смарт — очок буде розвиватися, ситуація може змінитися.