Як збільшити індекс продуктивності Windows 7.

287

З цієї статті ви дізнаєтеся, як збільшити індекс, який показує продуктивність системи в Windows 7.

У Windows 7 існує такий нікому не потрібний індекс, який показує продуктивність системи. Завдяки цим індексом можна визначити, підійде Windows 7 для установки на комп’ютер чи ні. Але, якщо бути чесними, то даний індекс потрібен тільки для того, щоб похвалитися перед своїми друзями потужною системою. Зараз ми розповімо, як можна накрутити індекс продуктивності.

Якщо ви хочете зробити так, щоб у вас був продуктивний жорсткий диск (наче), зовсім не потрібно купувати потужний жорсткий диск з 15000 обертів. Існує два дуже простих способи, які збільшать індекс продуктивності без витрат.

Спосіб 1:

Це найбільш простий спосіб. Потрібно тільки завантажити читерскую програмку під назвою Windows 7 rating changer. Це можна зробити тут. Проблем з інсталяцією програми виникнути не повинно. Єдине, що потрібно зробити після скачування Windows 7 rating changer, це відключити UAC і перезавантажити всю систему.

Програма дуже проста у використанні.

Потрібно тільки вказати параметри, які ви хочете. І цього буде достатньо.

Можна накрутити індекс до 7,9. Після треба натиснути на кнопку «Save».

Потім вам треба заново перевірити індекс. І отримати задоволення від споглядання крутих цифр.

Спосіб 2:

Цей спосіб трохи складніше, але теж хороший результат.

Для початку треба перейти за ось цією адресою – C:\Windows\Performance\WinSAT\DataStore.

Після цього потрібно вибрати файл Formal.Assessment (Initial).WinSAT. (обов’язково самий новий, це можна визначити за датою). Коли відкриєте файл, потрібно знайти в ньому блок, виділений на малюнку нижче.

Міняєте цифри на ті, які забажаєте (максимум – 7.9).

Можете навіть змінити всі параметри на максимальні, але це буде виглядати не дуже реально.

На фото нижче видно результат виконаної роботи. Тут ми не стали змінювати всі параметри, а просто змінили загальний індекс продуктивності.

Після всіх цих маніпуляцій вам потрібно буде лише зберегти файл. І можна радіти крутому індексу продуктивності вашого персонального комп’ютера.

Адміністрація сайту Висловлює подяку автору за статтю SoliX.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://techiteasy.org.ua/