Як знайти IT фахівця

7-15-2019

Как найти IT специалиста
Одна з найскладніших завдань з пошуку кадрів — відшукати висококласного фахівця в сфері інформаційних технологій. Попит на такий персонал на ринку дуже високий, нерідкі випадки, коли розробники та керівники проектів отримують безліч пропозицій про працевлаштування, ледве встигнувши звільнитися. Розглянемо способи вирішення цього питання на конкретному прикладі.

Представники цієї професії часто шукають вакансії  На сайте в онлайн – спільнотах колег, не публікуючи резюме у відкритому доступі. Ці майданчики, як правило, закриті, а потрапити в них ззовні професійного середовища можуть тільки рекрутери і керівники IT – структур.
Також існують спеціальні сервіси, де можна розмістити відомості про професійні навички, не розкриваючи персональних даних. Потенційний роботодавець може підібрати користувача по зазначеному списку компетенцій і обговорити з ним умови можливої співпраці. В основному до цього способу вдаються фахівці, тільки замислюються про зміну місця роботи.
Як знайти програміста знають також досвідчені рекрутери. В закритих і відкритих базах є безліч анкет кваліфікованих фахівців, що робить їх ефективним інструментом підбору співробітників. Якщо звернутися в кадрове агентство, пошук буде вестися з використанням його власної унікальної бази.
Дізнавшись, де знайти хорошого програміста, потрібно визначити схему оцінки кандидатів. При цьому в розрахунок слід приймати не тільки професійні навички, але й адаптивні здібності.
Рівень підготовки не завжди можна оцінити за допомогою стандартних тестів. Найчастіше для випробування претендентів доведеться відволікати від роботи менеджерів і провідних фахівців ІТ – структур, щоб вони винесли свою експертну думку. Це особливо вірно стосовно фахівців вищого рівня.
Де б ви не знайшли толкового програміста, він може виявитися не в змозі коректно виконувати доручення. Плавне входження в робочий процес вимагає продуманої схеми адаптації та мотивації, завдяки якій новий працівник зможе почати ефективно справлятися зі своїми обов’язками. Її розробка безпосередньо спирається на результати оцінки кандидата.
Доклавши чималих зусиль, можна розібратися, як підібрати IT – персонал. Однак це в будь-якому випадку потребує великих тимчасових витрат, а результат може бути незадовільним. Завдання можна делегувати рекрутинговому агентству, фахівці якого володіють усім комплексом методів підбору IT фахівців.