Як знайти IT фахівця

7-15-2019

Как найти IT специалиста
Вибрати другойRUРусскийRUАнглийскийENУкраинскийuaищу роботу. Для роботи з нашим сайтом необхідно, щоб Ви включили JavaScript у вашому браузері. Ваш браузер застарів і більше не підтримується.
Також хочемо вам порекомендувати На сайте
Для коректної роботи сайту рекомендуємо використовувати один з сучасних браузерів. Не встречаютсявездевездев назві резюмев образованиив ключових навыкахв досвіді работыв компаніях і отрасляхв должностяхв обязанностяхза весь час опытаза весь час опытаза останній годза останні 3 годаза останні 6 років. Не встречаютсяв назві резюмевездев назві резюмев образованиив ключових навыкахв досвіді работыв компаніях і отрасляхв должностяхв обязанностяхза весь час опытаза весь час опытаза останній годза останні 3 годаза останні 6 років. Після реєстрації вам буде доступно 854 резюме і відкриті фотографії. Досвід работы11 років і 8 місяців. Інженер комп’ютерних систем і мереж, Сталася помилка. Досвід работы12 років і 4 місяці. Останнє місце работыTechnical support, Сталася помилка. Досвід работы19 років і 9 місяців.
Був на сайті більше тижня назадІТ specialist29 років. Досвід работы8 років і 7 місяців.
Досвід работы12 років і 7 місяців. Начальник відділу мережевих технологій і експлуатації інформаційних систем, Сталася помилка. Останнє місце работыUnity3D C# Programmer (Remotely), Сталася помилка. Досвід работы6 років і 3 місяці. Досвід работы13 років і 9 місяців. Системний програміст, системний адміністратор, Сталася помилка.
Був на сайті більше двох тижнів тому. Досвід работы4 роки і 11 місяців.
Був на сайті більше тижня тому. Досвід работы21 рік і 2 місяці. Провідний експерт Напрямку формування процесингового центру, Сталася помилка.
Був на сайті більше двох тижнів тому. Досвід работы25 років і 7 місяців. Останнє місце работыІТ спеціаліст, Сталася помилка. Начальник відділу Видачі дозволів та Інформаційних Технологій, Сталася помилка.
Був на сайті більше двох тижнів тому. Досвід работы15 років і 1 місяць. Останнє місце работыAdministrative