Як зробити накрутку переглядів в YouTube

7-24-2019

Как сделать накрутку просмотров в YouTube
Під час інтернету і високих технологій кожен має можливість стати популярною особистістю, розкрутивши свій аккаунт в соціальних мережах. Рівень конкуренції зараз на цьому сайті величезний, а тому успішність того чи іншого каналу або окремого ролика визначається по безлічі параметрів. Кількість переглядів — один з найважливіших моментів. По – перше, вони піднімають над менш популярними відео роликами, по – друге, підвищують ступінь довіри глядачів. Якщо вони бачать, що хтось інший цікавиться контентом, то роблять висновок про його якість.
Також хочемо вам порекомендувати пиар4ю отзывы
Накрутка самостійно або за допомогою професіоналів.
Багато людей спочатку розраховують на те, що можуть зробити все самостійно. Але навіть самий якісний і цікавий ролик ще не гарантує того, що ним зацікавляться глядачі. Без переглядів він швидко загубиться серед такого ж контенту та відео гіршої якості. Накрутити перегляди самостійно можна парою не найбільш ефективних способів. Перший — поставити програму, автоматично оновлюючу сторінку через заданий проміжок часу — і він повинен бути довільним, не завжди однаковим. Таким способом з одного IP – адреси можна отримати трохи більше трьох сотень переглядів — але і на це немає гарантії. Другий спосіб — просити друзів і знайомих переглядати ролик, розшарювати інформацію про нього у всіх соціальних мережах, де у вас пристойну кількість передплатників. Але якщо і цього немає в наявності, розраховувати на велику аудиторію не доводиться.
Є ще такий спосіб, як покупка реклами у популярних блогерів. Але це дуже дорого, а ще блогери часто не беруться рекламувати «порожні» канали. Вже потрібно мати непогану базу, активних користувачів, щоб запис був живим і активним.
Із всього вищесказаного робимо простий висновок: куди простіше звернутися до професійних інструментів накрутки і просування.
Можливості накрутки переглядів: які варіанти доступні.
Перегляди відрізняються по такому параметру, як тривалість. Один глядач включає ролик, а потім може вимкнути його на половині, а інший оглядає до кінця. Найбільш вигідними для каналу є глядачі з другої категорії. Чим більше переглядів буде до кінця, тим більше система буде переконуватися в тому, що це цікавий контент і його необхідно рекомендувати комусь ще.