Як зробити унікальний дизайн сайту

7-13-2019

Как сделать уникальный дизайн сайта
Зробити унікальним безкоштовний шаблон з викладеної в публічний доступ красивою але заяложеної теми для сайту зовсім не складно, в залежності від рівня ваших знань HTML і CSS, вам на це буде потрібно від 5 до 15 хвилин.
Також хочемо вам порекомендувати https://webplus.com.ua/
Для того щоб самостійно зробити шаблон сайту унікальним вам не потрібно бути фахівцем верстальником, оскільки для цього вам доведеться виконати ряд нескладних повторюваних операцій і включити свою фантазію. Вам не доведеться міняти розташування блоків, картинок та виконувати інші складні завдання, хоча володіючи достатніми знаннями про верстці можна зробити і це, найпростіший варіант уникализации шаблонів – зміна класів (CLASS) і унікальних імен (ID) html елементів у їх коді на свої які ніде більше не зустрічалися.
Для цього вам знадобиться html редактор (програма створена спеціально для зручності редагування html-коду), я для цих цілей зазвичай використовую Notepad , тому що він безкоштовний, простий і зручний. Зручність його для уникализации шаблонів полягає в тому, що він дозволяє проводити заміни фрагментів тексту або коду відразу у всіх документах певної папки, що і дозволяє нам зробити шаблон унікальним за такий короткий час.
Відкриваємо в нашому html редакторі (Notepad ) всі документи з папки з шаблоном (темою) для того, щоб знати, які значення підставляти в полі “знайти”, копіюємо потрібний клас або id елемента і відкриваємо меню редактора пошук вкладку знайти у файлах, підставляємо в полі замінити на своє значення (назва класу або айді), вказуємо папку з темою і натискаємо на кнопку замінити у файлах.
Важливо: у полі знайти, а відповідно і в полі замінити на для виключення заміни випадкового тексту вставляти значення виду: class=”название_класса”.
Для того, щоб не порушити стилі відображення (css) після заміни кожного класу або id, відразу – ж замінюйте його назва у файлі css. Для цього потрібно просто трохи видозмінити вміст полів для заміни.
У разі якщо змінювали клас, ось так: class=”название_класса” –