Які бувають ПРИВІДНІ ЗУБЧАСТІ РЕМЕНІ

7-17-2019

Какие бывают ПРИВОДНЫЕ ЗУБЧАТЫЕ РЕМНИ
Приводний ремінь — елемент пасової передачі, робоча деталь машин і механізмів, яка служить для передачі крутного моменту. Передача крутного моменту відбувається за рахунок сил тертя або сил зачеплення (зубчасті ремені).
Також хочемо вам порекомендувати https://mir-remney.ru/zubchatye-remny/112-htd-3m-htd5m-htd-8m-htd-14m-htd-20-m
Па ссик [джерело не вказано 268 днів] (від польського pasek – ремінець) — приводний ремінь круглого (симетричного) перерізу в ремінному приводі. Як правило, виготовляються з гуми або полімерних матеріалів. Найчастіше використовуються в електронних пристроях, у магнітофонах, електрофонах. Пассік передає обертання c ведучого шківа двигуна на ведений шків тонвала, подкассетника і т. Пассік ефективно згладжує (демпфує) коливання кутової швидкості обертання електродвигуна, тим самим знижуючи детонацію. Слово “пассік” отримало широке поширення в СРСР у 80 – х роках, коли в радянських програвачі вінілових пластинок стали застосовувати ЕПП UNITRA виробництва Польщі. У них, передача від двигуна до диска передавалася ремінцем, на відміну від переважної більшості радянських програвачів, де використовувався прогумований ролик. У той же час, в інструкціях на вітчизняну побутову радіоелектронну апаратуру слово пассік вживалося і раніше. Термін служби пассіка обмежений не тільки механічним зносом, але і старінням власне матеріалу: гума та інші синтетичні полімери з часом висихають, розкладаються з зміною коефіцієнта тертя і еластичності. Нерасчетная мастило в канавці шківа також може зіпсувати пассік.
Саме ремені і ремінні передачі історично були першими приводами (в російській походження) — механізмами доставляли енергію від річки (води) до устаткування на фабриці. Виправити статтю згідно стилістичним правилам Вікіпедії. Проставивши виноски, внести більш точні вказівки на джерела.
Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution – ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.
Шаблон: Нет_АИ”,”.
Шаблон: Надстрочное_предупреждение”,”.
Шаблон: Видимый_якорь”,”.
Шаблон: Rq”,”.
Шаблон: Ambox”,”.
Шаблон: Книга”,”.
Шаблон: Якір”,”.
Шаблон: Сортування: _статьи_без_источников”]},”scribunto”:{“limitreport – timeusage”:{“value”:”0.