Яндекс і авіто запустили сервіс для перевірки яндекс.станцій б / у

107

Яндекс і авіто запустили сервіс для перевірки яндекс.станцій при покупці з рук. З його допомогою можна визначити, чи можна прив’язати колонку до іншого аккаунту.

Через сервіс можна перевірити, як попередній власник купив яндекс.станція. Якщо він оформив підписку на себе, вибрав розстрочку і вирішив відразу продати колонку, купувати її не варто. Станція не працюватиме на іншому акаунті.

Щоб перевірити колонку, треба попросити продавця зробити фото унікального ідентифікатора колонки (sn або uuid) на дні коробки або колонки. Інформацію можна знайти і в додатку яндекс.

Потрібно ввести ідентифікатор на сайті. Система визначить, чи» підпискова ” колонка. При отриманні користувач повинен перевірити, чи збігається номер на станції з тим, що продавець надіслав спочатку.

На місяць кожен користувач може відправити не більше 10 запитів.

Відзначимо, минулого тижня в додатку яндекс.музика з’явилася можливість управляти музикою на станції. Прямо з програми можна підключитися до станції, щоб запускати на ній треки і епізоди подкастів, регулювати гучність, лайкати і дизлайкати треки, а також перемикатися між розумними колонками, якщо їх кілька.