Яндекс.їжу очолить роман маресов

19

Генеральним директором сервісу яндекс.їжа призначений роман маресов, який раніше керував продуктовим напрямком яндекс go.

Як повідомили в яндексі, маресов ” сфокусується на розвитку продукту яндекс.їжі для ресторанів і магазинів-партнерів і подальшому поліпшенні досвіду кур’єрів, які співпрацюють з платформою”.

Очолював яндекс.останні два роки дмитро масюк буде ” відповідати за комплексний розвиток» всього бізнесу яндекса в сферах фудтеха і товарів повсякденного попиту, а також за «появу нових користувальницьких сценаріїв на стику існуючих сервісів».

” у його блок увійдуть яндекс.їжа, яндекс.лавка, сервіс знижок» едаділ ” і вертикаль споживчих товарів яндекс.маркету ” » – йдеться в повідомленні компанії.

Структура фудтех-бізнесу яндекса при цьому не зміниться. Яндекс.їжа і лавка «продовжать розвиватися як самостійні напрямки, але в тісній зв’язці один з одним і яндекс.маркет». Під керівництвом масюка.їжа, зокрема, подвоїла кількість ресторанів-партнерів, запустила доставку продуктів з магазинів і з ринків, розширила географію роботи більш ніж до 170 міст і відкрилася в парижі під брендом yango deli .

Роман маресов приєднався до команди яндекса в 2017 році. Під його керівництвом запустилося кілька проектів, в тому числі почалася співпраця сервісів з самозайнятими водіями і кур’єрами, а також був запущений суперапп яндекс go. Свою кар’єру маресов почав зі стажування в ey, потім перейшовши в mckinsey&company.