Захисна плівка на автомобіль!!!!

1-7-2020
Картинки по запросу Захисна плівка на автомобіль!!!!

Антигравійна прозора плівка для захисту ЛКП кузова автомобіля від гравію, солей, бітуму, граду, каменів, що летять з під коліс автомобіля, що їде попереду. Купити антигравийную, захисну плівку в Київ з доставкою по Україні за прийнятною ціною. Антигравий PVC – Броня створює ефект глянцю відмінно тягнеться підходить для будь-яких поверхонь. Дана антигравійна плівка має прозору підкладку, завдяки чому Ви можете притулити плівку до автомобіля і зробити відповідні позначки прямо на плівці. Крім продажу плівок – виконуємо УСТАНОВКУ плівки на кузов авто. Процес виробництва захисної антигравійної плівки для автомобіля PVC значно дешевше Поліуретану, відповідно і ціна значно нижча, тим не менш захисні функції виконує і та і інша однаково. Також хочемо вам порекомендувати узнать подробнее на нашому сайті.

Різниця тільки в тому, що при нанесення PVC необхідно використовувати промисловий фен для нагріву плівки. Захисна прозора антигравійна плівка для кузова автомобіля PVC має значно меншу напругу і таку плівку набагато простіше обклеювати з загином на відміну від поліуретану який іноді вимагає наявність плоттера для нарізки викрійок, і в процесі експлуатації по краях плівки забивається бруд, що призводить до відшарування плівки і зменшення терміну її служби. Купити авто плівки і Обклеювання авто плівкою в Києві за НАЙКРАЩОЮ ціною. Купити карбонову плівку в Києві за доступною ціною тепер не проблема.

Тільки у нас найбільший вибір автопленок: карбонова плівка, плівка під шкіру, плівка карбон, плівка під хром, плівка під золото, плівка алмазна крихта, плівки для фар, плівки під шкіру змії алігатора, алмазна крихта чорна синя червона помаранчева жовта золота фіолетова біла прозора, матові плівки, плівка супермат, плівка карбон матова плівка під не шліфований алюміній платину метал синя сіра, структурна матова плівка. Тільки у нас Ви можете придбати вінілові плівки перевірені часом і якістю. Тільки у нас прямі поставки з перевірених заводів виробників. Тільки у нас найприємніші ціни на автовинил. Тільки у нас Ви можете обклеїти своє авто ексклюзивними плівками за прийнятними цінами.