Заміна князя на коня в трейлері мультфільму ” три богатирі і кінь на троні»

44

Кінокомпанія sony pictures представила трейлер мультфільму « три богатирі і кінь на троні » від російської анімаційної студії « млин ». Картина стане одинадцятою в серії анімаційних стрічок, що розповідають про пригоди трьох богатирів.

Виходячи з ролика можна помітити, що якість анімації було значно покращено в порівнянні з оригінальною частиною. Втім, якихось серйозних змін очікувати все ж не варто.

Мультиплікаційний фільм розповість про те, як всіма улюблений кінь юлій вляпався в історію. А заодно і князю удружив – вони випадково помінялися тілами, звичайно, не без допомоги старої знайомої баби яги і невеликого чаклунства. Тепер юлій засідає в палаці і упорядковує київ, а князь оре поле. Розплутати таку собі гру престолів, а заодно врятувати вітчизну як завжди беруться три богатирі.

Головні ролі озвучили сергій маковецький (князь київський) і єлизавета боярська (баба яга). Режисерське крісло зайняли дарина шмідт і костянтин феоктистов. “три богатирі і кінь на троні» вийде в прокат 30 грудня.