Запущений сайт з тисячами вінтажних фільмів, телешоу і мультфільмів

23

В інтернеті з’явився фанатський проект з можливістю доступак фільмів, мультфільмів та інших шоу минулих десятиліть. Вся інформація згрупована по роках і жанрамв зручному плеєрі, стилізованому під старий телевізор.

Перш за все варто враховувати, що перегляд відео крайнезалипательний і може зайняти години. Доступ здійснюється за допомогою плеєра у вигляді телевізора. Цікаво, що в залежності від року випуску контенту він змінюється від старого з великою кількістю чорно-білого відео доотносительно сучасного.

В даний час доступні кілька проектів: my60stv, my70stv,my80stv, my90stv і my2000stv. У планах у розробників створення аналогічногоплеєра з контентом з 50-х років. Частина матеріалу отримана безпосередньо з youtube, в той час як походження іншої не вказано. Поки неясно, як наініціативу відреагують правовласники.

Найменше відео представлено в плеєрі для 60-х років. Тут 21 500 кліпів, а всього проект пропонує величезний список з понад 150 000відеофайлів. Автор зазначає, що не планує зупинятися на досягнутому ібудет постійно доповнювати всі часові періоди новими телешоу.