Завантажити bus simulator: ultimate (мод: багато грошей / вбудований кеш) на андроїд

99

bus simulator: ultimate (мод: багато грошей | вбудований кеш) – докладний і дуже реалістичний симулятор автобуса де вам належить створити свою автобусну компанію, розвивати її і постійно перевозити пасажирів по по їх місце призначенням. Для початку дайте ім’я своєї нової компанії, виберіть логотип і зовнішність водія, а потім вирушайте на свій перший маршрут, дотримуючись правил дорожнього руху.

Ігровий процес в бас симулятор дуже продуманий, потрібно виконувати точно такі ж дії, як і в реальному житті. Заводите мотор, включайте передачу і слідуйте до зупинки, де підберете своїх перших пасажирів. Потрібно відкривати двері, багажні відділення, включати в салоні інтернет, роздавати людям напої та їжу, загалом робити все, щоб вони були задоволені і залишили позитивний відгук.

Виконуючи завдання ви будете отримувати гроші і підвищувати рівень свого бізнесу, поступово будуть відкриватися нові маршрути, автобуси, локації і можливості. Всього тут доступно більше п’ятнадцять різних транспортних засобів, є зміна часу доби і погодних умов, реальні звуки і просте, настроюється під себе управління.