Завантажити day r premium (мод: багато грошей і предметів в інвентарі) на андроїд

36

day r premium (мод: багато грошей і предметів в інвентарі) – просто приголомшлива рольова гра на андроїд, виконана в текстовому форматі, з різними квестами, в якій гравцеві належить виживати в жахливих умовах, а саме після ядерної війни. Дії гри day r premium на андроїд розгортаються в 80-х роках, на територіях колишнього радянського союзу.

Як і годиться, після апокаліпсису на землі настав цілковитий хаос, їжі і води практично немає, постійно мучать хвороби, багато території заражені радіацією, а по темних вулицях раз у раз шастают різні монстри, які дуже хочуть живої людської плоті. Ось в цьому жаху і належить вижити, для цього потрібно побудувати своє життя з самого початку, тобто обзавестися такими ресурсами, які б допомогли жити далі.

Найголовніше, що для цього в грі day r premium на андроїд є все необхідне, просто потрібно шукати, збирати і будувати. Мабуть найголовніше в ігровому процесі – це стежити за життєво важливими показниками нашого віртуального героя, яких досить багато. Слідкуйте за харчуванням, рівнем води в організмі, за рівнем витривалості, так само не забувайте про хвороби, втоми і все в такому дусі.